2019-10-05 | 26 turas | „Kauno Žalgirio“ FA stadionas | Teisėjas: Manfredas Lukjančukas | Žiūrovai: 150

Lietuvos futbolo A lygoje Vilniaus „Žalgiris“ ketvirtą kartą šiame sezone įveikė „Kauno Žalgirį“.

26-ojo turo akistatoje svečiuose Joao Luiso Martinso kariauna po atkaklios kovos oponentus iš Kauno įveikė rezultatu 2:1 (1:1).

Pirmoje susitikimo pusėje svečiai turėjo kamuolio kontrolės pranašumą, tačiau daug aštrių atakų prie „Kauno Žalgirio“ vartų nesurengė. Vis dėlto 24-ąją minutę „Žalgiris“ pirmą kartą pasiuntė kamuolį į oponentų vartus.

Modestas Vorobjovas surado Higorą Vidalį, kuris apsikeitė perdavimais su Tomislavu Kišu, o pastarasis prasiveržė arčiau varžovų baudos aikštelės ir galingu smūgiu iš maždaug 20 metrų nuginklavo į vartų stačiakampį sugrįžusį Deividą Mikelionį.

Legionierius iš Kroatijos savo sąskaitoje šio sezono A lygoje turi net 22 įvarčius.

Kėlinio pabaigoje šeimininkai suaktyvėjo: pavojingą baudos smūgį atliko Jurijus Bušmanas, savo ruožtu, 43-iąją dvikovos minutę tas pats ukrainietis puikiai pakėlė kampinį, po kurio Linas Pilibaitis smūgiu galva išlygino rezultatą.

Tai buvo devintasis ukrainiečio rezultatyvus perdavimas, kilstelėjęs J. Bušmaną į pirmą vietą visoje A lygoje pagal šį statistinį komponentą. Tiesa, tai truko vos 17 minučių.

60-ąją minutę T. Kišas taip pat atliko devintą rezultatyvų perdavimą, o vidurio gynėjas Andrejus Cordošas taikliu smūgiu galva vėl išvedė „Žalgirį“ į priekį.

Gana solidžiai antrame kėlinyje atrodęs „Kauno Žalgiris“ ne sykį vertė svečius išsijuosus plušėti baudos aikštelėje, tačiau išlyginamojo įvarčio kauniečiams įmušti nepavyko. Sykį arti tikslo buvo po keitimo aikštėje pasirodęs Pijus Širvys.

Vilniečiai galėjo įtvirtinti savo pranašumą, bet tiek Hugo Videmonto, tiek Rolando Baravyko smūgiai tikslo nepasiekė.