2019-09-14 | 23 turas | Palangos m. stadionas | Teisėjas: Jurij Paškovskij | Žiūrovai: 150

Lietuvos futbolo A lygoje ketvirtą pergalę iš eilės iškovojęs „Kauno Žalgiris“ išsilaikė trečioje turnyro lentelės vietoje.

Kauniečiai po atkaklios kovos 23-iojo turo susitikime išvykoje rezultatu 3:2 (1:1) palaužė autsaiderę „Palangą“.

Rungtynių pradžia šeimininkams prasidėjo puikiai. Jau 3-iąją minutę gražią ataką puikiu tolimu smūgiu įprasmino pirmą kartą Lietuvos čempionate pasižymėjęs kartvelas Giorgi Diakvnishvili.

Vis dėlto palangiškiams palankaus rezultato išlaikyti nepavyko – jau 15-ąją minutę Deivydas Matulevičius iššoko į akistatą su vartininku bei nesunkiai jį nuginklavo.

Kauniečiai ilgiau kontroliavo kamuolį bei sukūrė daugiau progų, tačiau geriausia galimybė per likusį pirmo kėlinio laiką priklausė Josipui Jurjevičiui. Yao N'Goranas uždirbo baudinį, kurio legionierius iš Kroatijos nerealizavo – smūgį atrėmė Martynas Matuzas.

Įdomu tai, kad „Palanga“ po šio epizodo buvo nerealizavusi net 3 baudinių iš eilės – visus juos atrėmė vartininkai.

Antrojo kėlinio įžanga taip pat buvo pažymėta įvarčiais. 48-ąją minutę po pakelto kampinio neužtikrintai baudos aikštelėje sužaidė vartininkas Marius Paukštė, tad Arūnas Klimavičius galva pasiuntė kamuolį į vartus.

Tai šeimininkų nepalaužė ir jie greitai atstatė pusiausvyrą. 51-ąją minutę Y. N'Gorano smūgiuotas kamuolys pataikė į baudos aikštelėje buvusio Lino Pilibaičio ranką, o šį kartą pats legionierius iš Dramblio Kaulo Kranto ėmėsi iniciatyvos bei užtikrintai nutraukė „Palangos“ baudinių prakeiksmą.

„Kauno Žalgiris“ siekė iškovoti pergalę, tačiau kauniečiams gana ilgai nepavyko pelnyti trečio įvarčio. Po keitimo aikštėje pasirodęs Simonas Urbys pataikė į virpstą, dar poroje epizodų šeimininkams šypsojosi sėkmė.

Visgi 79-ąją minutę Kauno klubas pasiekė savo. Jurijaus Bušmano smūgį M. Paukštė atrėmė, tačiau kamuolys baudos aikštelėje atšoko be priežiūros buvusiam D. Matulevičiui, kuris pasižymėjo antrą kartą naujoje ekipoje ir padovanojo jai pergalę.