2019-06-22 | 15 turas | Klaipėdos m. centrinis stadionas | Teisėjas: Darius Petraška | Žiūrovai: 150

Lietuvos futbolo A lygoje įvyko dar viena atkakli akistata tarp Klaipėdos „Atlanto“ ir „Kauno Žalgirio“.

15-ajame ture šios dvi komandos susitiko uostamiestyje ir po kovingo mačo išsiskyrė taikiai – 1:1 (0:1).

Rungtynių pradžioje aktyvesni buvo kauniečiai, kurie jau 7-ąją minutę galėjo išsiveržti į priekį. Andrius Bartkus baudos aikštelėje nugriovė Joao Figueiredo, tad rezultatyvusis „Kauno Žalgirio“ brazilas stojo prie 11 metrų atžymos.

Vis dėlto J. Figueiredo ir Luko Paukštės akistatoje triumfavo pastarasis, atrėmęs brazilo smūgį.

20-ąją minutę rezultatyviausias „Kauno Žalgirio“ žaidėjas vis tik džiaugėsi įvarčiu. J. Figueiredo po Danielio Romanovskio perdavimo taikliu smūgiu į tolimąjį vartų kampą pelnė devintą įvartį šiame sezone.

Klaipėdiečiai žaidė kovingai ir rezultatą išlygino 49-ąją dvikovos minutę. Greitos atakos metu Darvydas Šernas baudos aikštelėje surado Titą Vitukyną, kuris taikliu smūgiu vienu lietimu pasižymėjo antrame mače iš eilės.

Kovingoje akistatoje netrūko aistrų, o „Atlantas“ dar sykį rungtynes baigė be pašalinto žaidėjo. 68-ąją minutę po kilusio susistumdymo iš aikštės buvo pašalintas Klaipėdos klubo įvarčio autorius T. Vitukynas.

Per likusį pusvalandį geresnes progas išplėšti pergalę turėjo svečiai. Po pakelto kampinio Tomo Mikuckio smūgis galva buvo netikslus, o paskutinėmis minutėmis savo komandą išgelbėjo puikias rungtynes sužaidęs L. Paukštė, kuris apsigynė nuo Lino Pilibaičio bandymo.

„Kauno Žalgiris“ su 23 taškais žengia ketvirtas, o „Atlantas“ su 12 taškų – šeštas.