2019-03-30 | 4 turas | LFF Kauno treniruočių centro st. | Teisėjas: Jurij Paškovskij | Žiūrovai: 400

„Kauno Žalgirio“ komanda iškovojo antrą pergalę 2019-ųjų A lygos sezone. Ketvirtojo turo rungtynėse kauniečiai savo aikštėje 2:0 (1:0) įveikė „Panevėžio“ komandą.

5-ąją mačo minutę kilo pirmasis rimtas pavojus prie svečių iš Panevėžio vartų. Po perdavimo iš krašto galva į vartus pavojingai smūgiavo Joao Figueiredo. Prabėgus dar kelioms minutėms po standartinės situacijos ir sumaišties baudos aikštelėje į varžovų vartų virpstą pataikė Rokas Krušnauskas.

Sužaidus 15 minučių, rimtas pavojus kilo ir prie kauniečių vartų. Atakos smaigalyje atsidūrė Sigitas Urbys, kuris taip pat smūgiavo į Deivido Mikelionio ginamų vartų virpstą.

Likus žaisti beveik 10 minučių iki pirmojo kėlinio pabaigos, Mindaugas Čepas buvo priverstas atlikti keitimą. Po šiurkščios varžovo pražangos Egidijus Vaitkūnas dar mėgino tęsti rungtynes, bet jam vis tik prireikė keitimo. Aikštėje pasirodė Deividas Šešplaukis.

Kėlinio pabaigoje kauniečių žaidimas išsiderino, o fantastiškai sužaidęs vartininkas Deividas Mikelionis atrėmė labai pavojingą panevėžiečio Vyto Gašpuičio smūgį.

Pačioje kėlinio pabaigoje „Panevėžys“ liko be antrąją geltoną kortelę prieš save išvydusio Aleksandro Jerkino, o jau per pridėtą laiką „Kauno Žalgiris“ dar ir išsiveržė į priekį. Į vartus bandė smūgiuoti Danielis Romanovskis, jo smūgis buvo blokuotas, tačiau kamuolys šalia baudos aikštelės atšoko D. Šešplaukiui, kuris tolimu smūgiu kaire koja nuginklavo oponentų vartininką.

Po pirmojo kėlinio 1:0 pirmavo „Kauno Žalgiris“.

Po pertraukos M. Čepas vietoje R. Krušnausko į aikštę metė 19-metį Beną Anisą, kuriam tai buvo debiutinės rungtynės A lygoje.

60-ąją rungtynių minutę puikų reidą varžovų baudos aikštelėje surengė Tomas Mikuckis, po kurio perdavimo J. Figueiredo vėl smūgiavo tiesiai į vartininką.

Vis dėlto netrukus šeimininkams pavyko pelnyti antrąjį įvartį. Po sumaišties varžovų baudos aikštelėje galva kamuolį į vartus pasiuntė komandos kapitonas Linas Pilibaitis.

Iki rungtynių pabaigos aikštės šeimininkams pavyko išlaikyti turimą persvarą bei kontroliuoti kamuolį. Panevėžiečiai itin pavojingų progų daugiau nesukūrė ir „Kauno Žalgirio“ futbolininkai į savo sąskaitą įsirašė antrąją pergalę.