Tiesiogiai 11 turas / Bal 27 15:00 , Telšiai
Tiesiogiai 11 turas / Bal 28 13:00 , Kaunas
Tiesiogiai 11 turas / Bal 28 15:00 , Gargždai
Tiesiogiai 11 turas / Bal 28 17:00 , Marijampolė
Tiesiogiai 11 turas / Bal 28 19:00 , Alytus
Tiesiogiai 12 turas / Geg 01 15:00 , Šiauliai
Tiesiogiai 12 turas / Geg 01 17:00 , Vilnius
2018-10-07 | 19 turas | Klaipėdos m. centrinis stadionas | Teisėjas: Darius Petraška | Žiūrovai: 150
Lietuvos futbolo A lygos atidėtose 19-ojo turo rungtynėse Vilniaus „Žalgiris“ iškovojo užtikrintą pergalę. Vicečempionai išvykoje rezultatu 5:1 (3:1) sutriuškino Klaipėdos „Atlantą“.

Žalgiriečiai nuo pat pirmų minučių perėmė iniciatyvą, tad pirmojo įvarčio laukti ilgai neteko. 19-ąją minutę Venelinas Filipovas atliko perdavimą iš dešiniojo krašto į baudos aikštelę, kur Tomašas Šimkovičius savo šansu pasinaudojo.

Vis dėlto vos po 4 minučių „Atlantas“ sugebėjo išlyginti rezultatą. Marius Papšys pakėlė kampinį, o daug laisvės prie „Žalgirio“ vartų sulaukęs Tadas Labukas pelnė įvartį smūgiu iš kelių metrų.

Klaipėdiečiai atsimušinėjo, kartais šypsojosi sėkmė, tačiau atsilaikyti antrą kartą nepraleidus pavyko tik iki 35-osios minutės. Tada antrą savo įvartį efektingu baudos smūgiu pelnė T. Šimkovičius.

Maža to, pirmą teisėjo pridėto laiko minutę po Jeremy Manzorro pakelto kampinio tiksliai smūgiavo Marko Tomičius.

Galutinius taškus „Žalgiris“ sudėjo iš karto po pertraukos – dar du įvarčiai buvo pelnyti po kampinių. 48-ąją minutę savo šansu pasinaudojo Tomašas Malecas, o 57-ąją minutę dublį įformino M. Tomičius.

Per likusį laiką kamuolys dar ne kartą galėjo atsidurti „Atlanto“ vartų tinkle, tačiau šeimininkus nuo įvarčio gelbėjo ne itin sėkmingas rungtynes sužaidęs vartininkas Dawidas Smugas ir sėkmė.

„Žalgiris“ reabilitavosi po pralaimėjimo „Trakams“, tačiau jį nuo Marijampolės „Sūduvos“ vis dar skiria 6 taškai. Tiesa, vilniečiai yra sužaidę maču mažiau.