12 turas / Lie 28 , Kaunas
12 turas / Lie 28 , Panevėžys
12 turas / Lie 28 , Vilnius
13 turas / Rug 01 , Gargždai
13 turas / Rug 02 , Marijampolė
13 turas / Rug 02 , Vilnius
14 turas / Rug 07 18:00 , Vilnius
14 turas / Rug 07 20:00 , Kaunas
14 turas / Rug 08 17:00 , Panevėžys
15 turas / Rug 12 19:00 , Marijampolė
15 turas / Rug 14 19:00 , Vilnius
15 turas / Rug 16 17:00 , Gargždai
16 turas / Rug 20 18:00 , Panevėžys
16 turas / Rug 20 20:00 , Vilnius

"Žalgiriui" papildomos motyvacijos nereikia

"Žalgiriui" papildomos motyvacijos nereikia
foto: V.Aleksandravičius/zalgiris-vilnius.lt

Vilniaus miesto futbolo draugijos "Žalgiris" komanda trečiadienį 19 valandą savo aikštėje priims Gargždų "Bangos" ekipos futbolininkus. Gargždiškiai - varžovai, žalgiriečiams šiemet dar nesutrukdę švęsti pergalių, tačiau niekuomet neleidę aikštėje atsipalaiduoti bent akimirkai.

Pirmajame "SMScredit.lt A lygos" rate Lietuvos čempionai Gargžduose dėl pergalės privalėjo kautis iki pat paskutinių susitikimo minučių. Devintajame ture vilniečiai tik po Andrezinho per teisėjo pridėtą laiką pelnyto įvarčio į sostinę išsivežė tris taškus, rungtynes laimėdami rezultatu 2:1.

"Žalgiris" ir "Banga" antrą kartą ginklus surėmė gegužės mėnesį LFF taurės finale, vykusiame Utenoje. Tuomet mačas taip pat baigėsi identišku rezultatu bei žaliai baltų triumfu.

Gargždiškių treneris Maskimas Tiščenka po antrojo pralaimėjimo sostinės ekipai pažymėjo, jog jo auklėtiniai negali taip efektyviai išpildyti progų, kaip tai gali padaryti žalgiriečiai.

Nors "Žalgiris" yra rezultatyviausia (45 įvarčiai) ir geriausiai besiginanti (praleisti 9 įvarčiai) "SMScredit.lt A lygos" komanda, praėjusiame ture nuo pirmojo pralaimėjimo šalies pirmenybėse Lietuvos čempionams išsigelbėti nepavyko. Vilniečiai uostamiestyje netikėtai suklupo rezultatu 1:2 nusileisdami "Klaipėdos granito" vienuolikei.

"Anksčiau ar vėliau būtume pralaimėję. Galbūt tai atsitiko pačiu tinkamiausiu laiku. Komanda mobilizuosis, labiau susikaups, išmoks iš naujo įvertinti priešininkus", - prieš artėjančią XVIII turo dvikovą kalbėjo "Žalgirio" vyriausiojo trenerio asistentas Andrius Skerla, pabrėžęs, jog trenerių štabas nori matyti kitokį žaidėjų nusiteikimą rungtynėms bei drausmingesnį žaidimą.

Pasak A. Skerlos, "Bangos" ekipa yra varžovas, prieš kurį žaidžiant futbolininkų papildomai motyvuoti niekuomet nereikia. "Žinome, jog lengvo pasivaikščiojimo tikrai nebus. Reikės žaisti ir kovoti. Labai gerai, jog šios rungtynės įvyks taip greitai. Žaidėjai norės įrodyti, jog rungtynės su "Klaipėdos granitu" jau yra praeityje", - kalbėjo treneris.    

Ne pačiomis geriausiomis nuotaikomis į sostinę atvyks ir "Bangos" futbolininkai. Praėjusiame ture gargždiškiai pralaimėjo "Šiauliams" (1:2), anksčiau taip pat prarado taškus dvikovose su "Klaipėdos granitu" (0:0) ir Alytaus "Dainava" (0:2). Paskutinė pergalė buvo iškovota prieš beveik mėnesį, kuomet "Bangai" pavyko įveikti Pakruojo "Kruoją" (1:0).

 Rungtynės LFF stadione abiem ekipoms taps puikia proga sugrįžti į pergalių kelią. "Žalgiris" (36 tšk.) šiuo metu yra vienvaldis čempionato lyderis, tuo tarpu į nesėkmių ruožą patekusi "Banga" (23 tšk.) yra atsidūrusi sau įprastoje šeštoje turnyro lentelės vietoje.