1 turas / Kov 06 19:30 , Vilnius
1 turas / Kov 07 17:00 , Marijampolė
1 turas / Kov 08 18:30 , Vilnius
2 turas / Kov 13 19:00 , Vilnius
2 turas / Kov 14 16:00 , Gargždai
2 turas / Kov 15 18:00 , Marijampolė
3 turas / Kov 19 19:30
3 turas / Kov 21 13:00

"Žalgiris" vyksta į tarptautinį futbolo turnyrą

 "Žalgiris" vyksta į tarptautinį futbolo turnyrą

Vienas ryškiausių prasidedančios vasaros akcentų Neringos kurorte – birželio 6-tą ir 8-tą dienomis vyksiantis tarptautinis futbolo turnyras Juodkrantėje. Draugiškoms rungtynėms Neringos taurei laimėti susitiks Latvijos, Kaliningrado srities, Baltarusijos ir Lietuvos futbolo komandos.

Greta marių įkurtame antros pagal dydį kurorto gyvenvietės stadione susitiks Jūrmalos „Spartaks“, Kaliningrado „Baltika“,  Gardino „Neman“ ir Vilniaus miesto futbolo draugijos „Žalgiris” komandos.

„Šiam turnyrui Juodkrantės stadionas savivaldybės, kurorto įstaigų ir bendruomenės narių pastangomis pradėtas ruošti dar praėjusiais metais. Tai vienas ryškiausių šios vasaros sezono sportinių renginių, kuris tikimės nestokos gerų emocijų, žiūrovų bei įrodys, kad Neringa puiki vieta ne tik politiniams, kultūriniams, bet ir sportiniams susitikimams. Didžiuojamės galėdami prisidėti prie tokio renginio organizavimo“, - teigia Neringos savivaldybės meras Darius Jasaitis.

Birželio 6-ąją 16 val. Juodkrantėje vyks rungtynės tarp „Spartaks“  ir Baltika“ ekipų, 19 val. žais Gardino „Neman“ ir VMFD „Žalgiris“ vienuolikės.

Birželio 8-ąją 13 val. bus rungiamasi dėl III vietos, 16 val. - dėl I vietos.

Tradicija rengti tarptautines futbolo rungtynes labiausiai į šalies vakarus nutolusiame krašte gimė praėjusių metais, kuomet rugsėjo mėnesį Juodkrantės stadiono žolę išbandė vienos stipriausių Latvijos ir Lietuvos futbolo komandų - Liepojos „Metalurgs” ir VMFD “Žalgiris”.