6 turas / Bal 08 , Telšiai
6 turas / Bal 08 , Kaunas
6 turas / Bal 09 , Marijampolė
7 turas / Bal 11 , Marijampolė
7 turas / Bal 12 , Marijampolė
7 turas / Bal 12 , Vilnius
Tiesiogiai 7 turas / Bal 13 17:00 , Panevėžys
Tiesiogiai 7 turas / Bal 13 19:00 , Gargždai
Tiesiogiai 8 turas / Bal 16 17:00 , Telšiai
Tiesiogiai 8 turas / Bal 16 18:00 , Vilnius
Tiesiogiai 8 turas / Bal 16 20:00 , Marijampolė
Tiesiogiai 8 turas / Bal 17 13:00 , Panevėžys
Tiesiogiai 8 turas / Bal 17 15:00 , Kaunas
Tiesiogiai 9 turas / Bal 20 17:00 , Vilnius

"Žalgiris" tikisi įtemptos kovos bei teigiamo rezultato

"Žalgiris" tikisi įtemptos kovos bei teigiamo rezultato
foto: J. Petrulis

VMFD „Žalgiris“ ekipa prieš „SMScredit A lygos“ XI turo rungtynes su Klaipėdos „Atlantu“ tikisi įtemptos kovos bei teigiamo rezultato. Komandos treneris Marekas Zubas teigė, kad nepaisant to, jog rungtynės vyks svečiuose, žalgiriečiai yra pasiruošę įveikti varžovus.

„Laukia sunki dvikova. Manau, ji skirsis nuo susitikimo LFF taurės pusfinalyje. Esu įsitikinęs, kad klaipėdiečiai po pralaimėjo Vilniuje norės atsirevanšuoti ir mūsų lauks nusiteikę kovingai. Jie ankstesniame ture savo lyderius išleido tik po keitimo, todėl galima manyti, kad juos taupė akistatai prieš mus“, - sakė Marekas Zubas.

„Žaisime prieš gerai pažįstamus varžovus, todėl komandoms nustebinti viena kitą bus sudėtinga. Manau, kad „Atlantas“ turi nedidelį pranašumą, nes rungtyniaus savo aikštėje. Gargžduose aikštės danga yra visiškai kitokia nei mūsų namų stadione. Taip pat klaipėdiečius turėtų atvykti palaikyti daug sirgalių", - teigė „Žalgirio“ ekipos saugas Artūras Žulpa.

„Kita vertus, mūsų pusėje yra psichologinis pranašumas, nes paskutinėje dvikovoje nugalėjome „Atlantą. Komandoje nuotaikos puikios ir esame pasiruošę kovoti dėl trijų taškų. Pergalės kaina yra be galo didelė“, - kalbėjo žalgirietis. A. Žulpai pritarė ir Rytis Leliūga, teigęs, jog žalgiriečių įgytas psichologinis pranašumas antradienio susitikime gali būti lemiamas.

„Tai bus panašaus pajėgumo komandų dvikova. Žvelgiant į tarpusavio mačų rezultatus, matome, kad jie gerėja. Mums psichologiškai labai daug davė patekimas į LFF taurės finalą, tuo tarpu „Atlanto“ futbolininkai turėtų jaustis prasčiau. Manau, esame pasiruošę bei tikimės teigiamos rungtynių baigties“, - sakė „Žalgirio“ ekipos saugas Rytis Leliūga.

VMFD „Žalgiris“ ir Klaipėdos „Atlanto“ ekipų susitikimas įvyks šiandien 20:00 val. Gargždų miesto stadione.