„Žalgiris“ ir „Sūduva“ – viena koja LFF taurės pusfinalyje

Spalio 20 ir 21 dienomis buvo žaidžiami Lietuvos futbolo federacijos (LFF) taurės pirmos ketvirfinalio etapo rungtynės. Įtikinamas pergales šventė čempionų titulą ginantis Vilniaus „Žalgiris" bei Marijampolės „Sūduva", o taip pat savo sirgalius nudžiugino „Trakai" ir Kauno „Stumbras".

Laukia intriguojančios rungtynės Vilniuje ir Utenoje

Įdomiai klostėsi Klaipėdos „Atlanto" ir „Trakų" ketvirtfinalio dvikova. Nerijus Valskis pirmame kėlinyje išvedė „riterius" į priekį, tačiau 9-ą minutę Lukas Baranauskas išlygino rezultatą. Susitikimo didvyriu tapo Davidas Aršakianas, išplėšęs „Trakams" pergalę 2:1 per 3-ią pridėtą minutę.

Lapkričio 3-ią dieną, 18 valandą LFF stadione vyks atsakomoji dvikova – joje klaipėdiečiai neturės kelio kur trauktis, mėgindami iškopti į turnyro pusfinalį.

Kauno „Stumbras" namie įveikė Utenos „Utenį" rezultatu 2:1 (0:0), pergalingą įvartį 81-ą minutę pelnius Artūrui Rimkevičiui. Visgi Povilo Krasnovskio pasiektas įvartis suteikia vilties „Uteniui" atsigriebti lapkričio 4-ą dieną (12:00), jau savo sirgalių akivaizdoje.

Rimta paraiška siekiant taurės

„Žalgiris" namie pranoko „Spyrį", galutinį rezultatą 5:0 užfiksavus Lucasui Gaucho. Lietuvos čempionai faktiškai išpręndė klausimą dėl kelialapio į pusfinalį. Skaudžiai nubausti kauniečiai turės progą atsirevanšuoti lapkričio 3-ią d. (20:00).

Marijampoliečiai tik susitikimo pabaigoje 3:0 (0:0) pralaužė LFF I lygos nugalėtojos „Lietavos" vartus ir dabar gali jaustis saugiai prieš atsakomąją dvikovą Jonavoje. Šiemet namų tvirtovėje užtikrintai atrodantys jonaviečiai pasistengs savo sirgaliams padovanoti šventę lapkričio 4-ą dieną, 12:00 val.