"Žalgiris" Europoje keliauja tolyn

Vilniaus miesto futbolo draugijos "Žalgiris" komanda ketvirtadienį Armėnijos sostinėje iškovojo kelialapį į trečiąjį UEFA Europos lygos atrankos etapą. Žalgiriečiai Jerevane su "Pyunik" klubu sužaidė lygiosiomis 1:1 (0:0) bei išsaugojo Lietuvoje įgytą dviejų įvarčių pranašumą.

Nors "Žalgirio" ekipos futbolininkai antrojo kėlinio pradžioje pirmieji praleido įvartį, mačo pabaigą sėkmingiau sužaidė būtent jie.87 minutę Andrius Velička aštriu reidu baudos aikštelėje išprovokavo varžovo pražangą, nusiuntusią Mantą Kuklį prie 11 metrų žymės. Prie kamuolio stojęs saugas 88 minutę tiksliu smūgiu palaidojo visus armėnų šansus išsigelbėti bei pratęsė vilniečių žygį Europoje.

Trečiajame Europos lygos atrankos etape "Žalgiris" susikaus su Poznanės "Lech" iš Lenkijos. Pirmasis susitikimas rugpjūčio 1-ąją vyks Vilniaus LFF stadione.

Jerevano "Pyunik" 1 - 1 VMFD "Žalgiris"

55' [1 - 0] V. Ayvazyanas

88' [1 - 1] M. Kuklys (iš 11 m.)

Geltona kortelė: G.Pogosianas (87 min.).

"Žalgiris": Armantas Vitkauskas, Andro Švrljuga, Luka Peričius. Andrius Skerla, Egidijus Vaitkūnas, Vaidotas Šilėnas (54' Georgas Freidgeimas), Mantas Kuklys, Artūras Žulpa, Pavelas Komolovas, Rytis Leliūga (78' Paulius Janušauskas), Kamilis Bilinskis (67' Andrius Velička).