27 turas / Rug 31 , Telšiai
27 turas / Rug 31 , Vilnius
28 turas / Rug 12 , Marijampolė
28 turas / Rug 12 , Telšiai
28 turas / Rug 13 , Gargždai
28 turas / Rug 14 , Kaunas
Tiesiogiai 28 turas / Rug 14 18:25 , Šiauliai
Tiesiogiai 29 turas / Rug 19 19:30 , Alytus
Tiesiogiai 29 turas / Rug 19 19:30 , Vilnius
Tiesiogiai 29 turas / Rug 21 17:00 , Panevėžys
Tiesiogiai 29 turas / Rug 21 17:00 , Kaunas
Tiesiogiai 29 turas / Rug 21 18:25 , Gargždai
Tiesiogiai 24 turas / Rug 24 19:00 , Kaunas
Tiesiogiai 34 turas / Rug 26 18:30 , Gargždai

„Žalgirio“ himno belaukiant: naktį sostinėje lakstė vilkas

„Žalgirio“ himno belaukiant: naktį sostinėje lakstė vilkas

Sostinės gyventojai naktį pro savo langus galėjo išvysti kiek netikėtą vaizdą – po Vilnių šmirinėjo reperis Pushaz su tikrų tikriausiu vilku, o įvykį matę žmonės sakė, kad gyvūnas iš pradžių atrodė baisus, tačiau priėjus arčiau leidosi glostomas.

Naują muzikinį klipą filmuojantis atlikėjas Pushaz žurnalistams sakė, kad vilniečiams nereikėtų nerimauti – antradienio naktį vyko planuoti filmavimo darbai.

„Balandžio 27-ąją dieną pristatysiu savo naują albumą pavadinimu „Skaičiai“, kurio vienas svarbiausių akcentų – futbolo klubo „Žalgiris“ himnas bei naujo vaizdo klipo pristatymas. Turbūt visi žinote, kad legendinė mūsų futbolo komanda pradeda jau 70-ąjį sezoną, o nauja daina ir naujas klipas – mano dovana kiekvienam vilniečiui ir „Žalgirio“ sirgaliui“, – pasakojo Pushaz.

Anot atlikėjo, naujame klipe jis nori atskleisti didingą futbolo klubo istoriją, dabartį ir Vilniaus grožį.

„Tai nebus tradicinis repo klipas. Aš noriu parodyti, kad kiekvienas vilnietis gali didžiuotis „Žalgiriu“, jo pergalėmis. Klipe susipins senovė, tradicijos bei Vilniaus dabartis. Nepamirštame ir pagrindinio Vilniaus akcento – vilko, bus šiek tiek magijos ir paslapties“, – apie naują klipą kalbėjo Pushaz.

Andrius Glušakovas-Pushaz sakė, jog sportas, tame tarpe ir futbolas, yra gana svarbus jo gyvenime: „Nuo mažens domiuosi įvairiomis sporto šakomis, anksčiau ir pats bandžiau žaisti futbolą, tačiau atradau save muzikoje. Seku „Žalgirio“ įvykius: prisimenu, kai klubas išgyveno turbūt juodžiausią savo egzistavimo laikotarpį ir matau, kaip jis atrodo dabar“.