Žalgiriečiai pirmame kontroliniame mače įveikė jaunių rinktinę

Sauliaus Čirbos nuotr.

Vilniaus „Žalgirio“ futbolininkai užtikrinta pergale pradėjo draugiškų rungtynių maratoną ruošiantis artėjančiam sezonui. Jau pirmajame kėlinyje vilniečiai įmušė visus tris įvarčius ir pergalę prieš Lietuvos jaunimo iki 18 metų rinktinę šventė rezultatu 3:0.

Tai buvo pirmoji galimybė šiais metais išvysti rungtyniaujančius žalgiriečius. Po savaitės treniruočių Valdo Urbono auklėtiniai su jaunimo rinktine sužaidė du kėlinius po 30 minučių.

Jau 3 minutę „Žalgiris“ išsiveržė į priekį, kai po Tomašo Šimkovičiaus perdavimo vienas prieš vartininką atsidūręs Timuras Puchovas savąjį šansą išnaudojo (1:0). Šis futbolininkas iš Rusijos dalyvauja ekipos peržiūroje.

Žaidimas pirmajame kėlinyje ir toliau vyko praktiškai į vienus vartus. Sužaidus 9 minutes baudos aikštelėje buvo nugriautas naujokas Tomislavas Kišas, kuris pats šaltakraujiškai ir realizavo skirtą baudinį (2:0).

Trečiąjį įvartį „Žalgiris“ įmušė pačioje kėlinio pabaigoje, kai fantastiškai baudos smūgį atlikęs T. Šimkovičius jaunajam varžovų vartininkui nepaliko jokių šansų (3:0).

Per pertrauką V. Urbonas pakeitė visą 11-tuką ir savo šansą gavo jaunimas. Taip pat ekipoje debiutavo sutartį jau pasirašęs vidurio gynėjas Mevlanas Adili.

Ir antrajame kėlinyje arčiau įvarčio buvo žalgiriečiai, tačiau rezultatas nepakito – 3:0. Kitas rungtynes V. Urbono auklėtiniai žais šeštadienį 16 val. „Sportimoje“ su FA „Šiauliais“.

„Žalgirio“ startinė sudėtis: A. Mickevičius, D. Slijngardas, G. Freidgeimas, M. Tomičius, R. Baravykas, V. Filipovas, D. Šimkus, T. Šimkovičius, S. Mikoliūnas, T. Kišas, T. Puchovas.

Antrajame kėlinyje aikštėje pasirodė: D. Komža, G. Ralys, M. Adili, S. Olberkis, Dž. Raudonius, M. Medelinskas, A. Ankudinovas, E. Romanovas, S. Urbys, S. Vasiljevas, O. Čipkus, R. Ratkevičius.