35 turas / Lap 02 , Marijampolė
36 turas / Lap 08 , Šiauliai
36 turas / Lap 08 , Alytus
36 turas / Lap 08 , Kaunas
36 turas / Lap 08 , Panevėžys
36 turas / Lap 08 , Raudondvaris

Y. Karashima sugrįžo į Lietuvą

Y. Karashima sugrįžo į Lietuvą
zalgiris.lt nuotr.

Kartu su „Kauno Žalgiriu“ pasiruošimą sezonui nuo pat pirmosios treniruotės pradėjo dar vienas naujokas. Lietuvos čempionai sudarė sutartį su Yukiyoshi Karashima.

28-erių japonas pastaruoju metu priklausė Rygos RFS komandai, o pastarąjį pusmetį nuomos pagrindais žaidė Helsinkio HJK komandoje Suomijoje.

Anksčiau vidurio saugas yra rungtyniavęs ir Lietuvoje – Kauno rajono „Hegelmann“ ir Vilniaus „Žalgirio“ komandose.

Gimtojoje Japonijoje karjerą pradėjusio futbolininko pirmoji stotelė Europoje buvo Vokietijos „Hurth“ komanda, o vėliau jis taip pat rungtyniavo Rygos „Dinamo“ ekipoje.

Lietuvos čempionate per daugiau nei 130 sužaistų rungtynių Y. Karashima yra pelnęs 17 įvarčių ir atlikęs 8 rezultatyvius perdavimus.