12 turas / Lie 28 , Kaunas
12 turas / Lie 28 , Panevėžys
12 turas / Lie 28 , Vilnius
13 turas / Rug 01 , Gargždai
13 turas / Rug 02 , Marijampolė
13 turas / Rug 02 , Vilnius
14 turas / Rug 07 18:00 , Vilnius
14 turas / Rug 07 20:00 , Kaunas
14 turas / Rug 08 17:00 , Panevėžys
15 turas / Rug 12 19:00 , Marijampolė
15 turas / Rug 14 19:00 , Vilnius
15 turas / Rug 16 17:00 , Gargždai
16 turas / Rug 20 18:00 , Panevėžys
16 turas / Rug 20 20:00 , Vilnius

V.Lukša: „Nesvarbu, kas muš, nesvarbu, kiek muš – svarbiausia iškovoti tris taškus“

V.Lukša: „Nesvarbu, kas muš, nesvarbu, kiek muš – svarbiausia iškovoti tris taškus“
foto: Alfredas Pliadis/fkt.lt

„SMScredit.lt A lygos“ pirmenybėse šiemet debiutavęs „Trakų“ klubas, įveikęs pusę distancijos, turi puikią galimybę užsitikrinti antrą vietą. Tam tereikia šiandien nugalėti autsaiderį Alytaus „Dainavos“ klubą.

 
„Visada tikėjome, kad galime pasiekti tokių rezultatų. Viskas buvo daroma nuosekliai. Prezidentas puikiai atliko savo darbą, treneriai savo, mes žaidėjai irgi savo. Kadangi vėlavome su pasiruošimu sezonui, teko labai daug dirbti. Iš pradžių jautėsi tas laiko trūkumas, tačiau dabar viskas susidėliojo į savo vietas.
 
Buvo labai apmaudu nepatekti į LFF taurės finalą, nes jautėmės, kad esame verti ten būti. Kaip bebūtų, visada visi tikėjome ir tikime savo komanda“, - „Vilniaus futbolas“ laidoje kalbėjo Vytautas Lukša.
 
Šiandien jam teks stoti prieš gimtojo miesto komandą, o Edgarui Jankauskui iššūkis – pasirinkti tuos žaidėjus, kurie atstovaus „Trakams“.
 
„Visi nori žaisti“, - teigė treneris, kuris pirmajame tarpusavio susitikime leido pasireikšti mažiau žaidybinio laiko gaunantiems auklėtiniams.
 
„Išeini į aikštę, ten nėra nei draugų, nei sentimentų. Nesvarbu, kas įmuš, kiek įmuš – svarbiausia iškovoti tris taškus. Be abejo, skaudu dėl „Dainavos“, kad vaikinai pateko į tokią situaciją. Kažkur buvo padaryta klaida komplektuojant komandą. Taip negalima. Jaunimas pralaimėdamas tokiais skirtumais tikrai nepatobulės. Tokio amžiaus jaunuolių aikštės žaidėjų gali būti ne daugiau nei du“, - kalbėjo V.Lukša, pabrėžęs, kad sėkminga pirmoji čempionato pusė medalių dar negarantuoja.
 
„Pusė darbo padaryta, bet svarbiausią darbą reiks atlikti per trečiąjį ir ketvirtąjį ratą. Viskas priklauso tik nuo mūsų. Jei ir toliau taip stipriai dirbsime, tikrai turime daug galimybių pasiekti prieš sezoną keltus tikslus“.
 
18 turo rungtynes „Trakai“ su „Dainava“ žais antradienį 19.00 valandą.