Vartininkas padėjo „Trakams“ išsaugoti sausus vartus

Elvio Žaldario nuotr.

UEFA Europos lygos mačo tarp „Trakų“ ir Pavlodaro „Irtyš“ nugalėtojas paaiškės po atsakomųjų rungtynių Kazachstane. Pirmoji komandų dvikova Vilniuje ketvirtadienį baigėsi be įvarčių, 0:0.

Lietuvių ir kazachų klubų rungtynės prasidėjo permainingai, abi komandos keitėsi pavojingais išpuoliais, nors buvo matyti, kad svarbiausia užduotis yra apginti savus vartus.

Antrą kėlinį aktyviau pradėjo „Irtyš“ futbolininkai, kurie spustelėjo trakiškius.

A lygos bronzos medalininkai atlaikė oponentų atakų bangą ir vėliau patys perkėlė žaidimą į jų aikštės pusę.

„Trakų“ komandai įmušti nepavyko. Maža to, šeimininkai vos išvengė apmaudaus pralaimėjimo. Iki rungtynių pabaigos likus kelioms minutėms, „Trakų“ legionierius iš Belgijos Kevinas Ntika Bondombe baudos aikštelėje apmaudžiai prasižengė prieš varžovą. Vis tik trakiškius gelbėjo vartininkas Tomas Švedkauskas, atrėmęs Sergejaus Kisliako smūgiuotą 11 m baudinį.

Rungtynės baigėsi be įvarčių, o atsakomoji dvikova liepos 19 dieną vyks Kazachstane.