27 turas / Rug 19 , Vilnius
30 turas / Rug 24 , Panevėžys
30 turas / Rug 25 , Kaunas
30 turas / Rug 25 , Vilnius
30 turas / Rug 26 , Kaunas
30 turas / Rug 26 , Marijampolė
Tiesiogiai 31 turas / Spa 01 18:00 , Vilnius
Tiesiogiai 31 turas / Spa 02 13:00 , Kėdainiai
Tiesiogiai 31 turas / Spa 02 15:00 , Alytus
Tiesiogiai 31 turas / Spa 03 13:00 , Panevėžys
Tiesiogiai 31 turas / Spa 03 15:00 , Gargždai
Tiesiogiai 23 turas / Spa 14 19:00 , Vilnius
Tiesiogiai 32 turas / Spa 15 18:00 , Marijampolė
Tiesiogiai 32 turas / Spa 16 13:00 , Telšiai

Vartininkas L. Paukštė papildė „Riterius“

Vartininkas L. Paukštė papildė „Riterius“
fkriteriai.lt nuotr

21 metų Lukas Paukštė pasirašė sutartį su Vilniaus „Riteriais“ ir nuo ketvirtadienio tapo visateisiu komandos nariu. Prieš kelias savaites treniruočių procese pradėjęs dalyvauti vartininkas netruko įrodyti savo sugebėjimų.

„Daugelis komandos žaidėjų puikiai pažįstami, todėl įsilieti buvo išties lengva. Su vienais žaidėme jaunimo rinktinėse, su kitais – kituose Lietuvos klubuose. Kolektyvas atvirai bendrauja, tad prisijungęs prie „Riterių“ jaučiuosi tikrai labai gerai.

Atėjus į naują komandą, visada norisi kuo daugiau padėti jai, gauti daugiau žaidybinio laiko ir tobulėti. Puikiai suprantu, kad viskas priklausys tik nuo manęs paties. Sunkiai dirbsiu treniruotėse, lauksiu savo šanso ir bandysiu už jo užsikabinti“, – sakė komandos naujokas.

L. Paukštė tapo ketvirtuoju „Riterių“ vartininku. Iki šiol vartininkų treneris Mindaugas Malinauskas dirbo su Tadu Simaičiu, Vincentu Šarkausku ir Geraldu Širvinsku.

„Su Tadu esame kartu žaidę „Jonavos“ klube, su Vincentu – „Atlante“. Taip, kad juos pažinojau iš seniau. Mažiau pažinojau tik jaunąjį Geraldą, tačiau susipažinome (šypsosi). Taip pat iki šiol nebuvau susidūręs ir su treneriu M. Malinausku, bet bendrą kalbą radome nuo pirmo susitikimo“, – apie kolegas kalbėjo L. Paukštė.

„Lukas yra techniškas vartininkas, turintis puikias charakterio savybes, tinkančias šiai pozicijai. Jis jau yra sužaidęs nemažai rungtynių tiek A lygoje, tiek tarptautinių, atstovaujant įvairaus amžiaus Lietuvos rinktinėms. Neabejoju, kad jis ne tik papildys mūsų vartininkų kolektyvą, bet jį ir sustiprins“, – naujoko prisijungimu džiaugėsi „Riterių“ vartininkų treneris M. Malinauskas.