12 turas / Geg 05 , Marijampolė
13 turas / Geg 07 , Gargždai
13 turas / Geg 08 , Kaunas
13 turas / Geg 08 , Telšiai
13 turas / Geg 09 , Vilnius
13 turas / Geg 09 , Kėdainiai
Tiesiogiai 5 turas / Geg 11 18:00 , Panevėžys
Tiesiogiai 14 turas / Geg 14 18:00 , Vilnius
Tiesiogiai 14 turas / Geg 14 19:00 , Kėdainiai
Tiesiogiai 14 turas / Geg 14 20:00 , Alytus
Tiesiogiai 14 turas / Geg 15 13:00 , Kaunas
Tiesiogiai 14 turas / Geg 16 15:00 , Marijampolė
Tiesiogiai 15 turas / Geg 19 18:00 , Vilnius
Tiesiogiai 15 turas / Geg 19 19:00 , Kėdainiai

V. Lukša: „Čia pradėjau, čia noriu ir užbaigti karjerą“

V. Lukša: „Čia pradėjau, čia noriu ir užbaigti karjerą“
Vytauto Kuralavičiaus nuotr.

Ilgametis „Optibet A lygos“ futbolininkas Vytautas Lukša po 2019-ųjų sezono buvo nusprendęs dėti tašką savo profesionalo karjeroje, tačiau šių metų pradžioje šalies futbolo bendruomenę apskriejo netikėta žinia – krašto saugas grįžta ir šiame sezone atstovaus gimtojo miesto Alytaus „Dainavai“.

„Gavau pasiūlymą iš gimtojo miesto komandos, turėjau apsispręsti greitai. Čia pradėjau, čia noriu ir užbaigti karjerą, čia yra mano namai, tai yra sentimentai. Visada galvojau karjerą užbaigti savo gimtajame mieste“, – apie savo sprendimą „Optibet A lygos“ savaitės interviu rubrikoje pasakojo žaidėjas.

Žaidėjas per metus, kuriuos profesionaliai nerungtyniavo, laiko veltui nešvaistė – kaip teigė pats, nuolat palaikė formą, tad sugrįžimas jam nebuvo toks sunkus.

„Futbolas traukia, eidavau pažaisti su draugais. Norėdavosi išsikrauti, namuose sėdėti nesinorėjo ir visada žaidžiau futbolą“, – akcentavo futbolininkas.

Per tuos metus V. Lukšos gyvenime atsirado ir dar vienas naujas etapas – jis prisijungė prie MFA „Žalgiris“ trenerių štabo ir taip pradėjo kelią moterų futbole.

„Gavau pasiūlymą iš MFA „Žalgiris“ komandos ir priėmiau sprendimą išbandyti save trenerio pozicijoje. Tai – naujas iššūkis, viskas iš kitos pusės, visai skirtingi dalykai. Tai mane traukia, dirbame su merginomis ir rezultatai, manau, puikūs“, – mintimis dalinosi pašnekovas.

„Esu reiklus, visų pirma komandoje turi būti disciplina, žaidėjas turi norėti siekti savo tikslų. Merginos klauso, žaidžia puikiai, vykdo trenerio užduotis ir manau, kad su Karoliu Jasaičiu esame puikus duetas“, – save kaip trenerį įvertino V. Lukša.

Interviu metu V. Lukša taip pat papasakojo apie žingsnį į salės futbolą, darbą su jaunu specialistu Fabio Mazzone ir pasidalino mintimis apie tai, ar šis sezonas Alytuje jam bus vienintelis.