11 turas / Bal 27 , Telšiai
11 turas / Bal 28 , Gargždai
11 turas / Bal 28 , Marijampolė

V. Dambrauskas: „Taisytinų dalykų yra labai daug“

Vilniaus „Žalgirio“ išvyka į Kauną nebuvo itin sudėtinga – žalgiriečiai šventė užtikrintą pergalę, palepindami sirgalius efektingomis kombinacijomis.

Po susitikimo čempionų treneris Valdas Dambrauskas teigė, jog kai kuriuose aspektuose futbolininkai dar turi pasitempti.

„Pirmame kėlinyje atakoje sukūrėme nemažai momentų. Penki įvarčiai per kėlinį pasako labai daug, tačiau neplanavome tiek praleisti. Suprantama, kad priverstume žaidėjus maksimaliai atsiduoti 110 procentų, kai rezultatas po pirmo kėlinio 5:1, nėra lengva.

Kaip ne kartą sakiau prieš sezoną, taisytinų dalykų yra labai daug ir pamatėme, kad dar turime kur dirbti ir ką veikti treniruočių metu. Jei mačą pabaigtume 5:1, ar dar didesniu rezultatu, atrodytų, kad jau viską esame pasiekę, viską mokame ir galime.

Šioje sezono stadijoje svarbiausia rinkti taškus. Įsirašėme tris taškus, įmušėme daug įvarčių, tačiau gynyboje turime žaisti atsakingiau, nesvarbu koks rezultatas“, – dvikovą apibendrino „Žalgirio“ strategas.

Įvartį į „Stumbro“ vartus pasiuntęs Mantas Kuklys neliko patenkintas tiek komandos žaidimu gynyboje, tiek savo asmeniniu pasirodymu.

„Gerai, kad trys taškai. Daug įvarčių – žiūrovams turėjo patikti. Mes, kaip komanda, esame patenkinti įmuštais įvarčiais, bet labai nepatenkinti praleistais. Negalime praleisti tiek įvarčių, ypač tokiose rungtynėse.

Visada yra lengviau, kai įmuši greitą įvartį. Po to praleidome, bet gerai, kad viską ištaisėme ir pelnėme daugiau įvarčių negu varžovai.

Psichologiškai nusiteikti, kai turi tokį pranašumą, yra sunkoka. Tas dalykas pakiša koją. Savo pasirodymu esu nepatenkintas. Labai daug klaidų lygioje vietoje, reikia dirbti ir stengtis ištaisyti tokias klaidas“, – pasakojo saugas.