V. Čeburinas – geriausias birželio mėnesio treneris

Elvio Žaldario nuotr.

Iki pastarosios rinktinių pertraukos „Optibet A lygoje“ ne aukščiausia pavara žaidęs Vilniaus „Žalgiris“ nuo vasaros pradžios pradėjo skinti svarbias pergales.

Žalgiriečiai pranokdavo tiesioginius konkurentus ir pakilo į turnyro lentelės viršūnę, kurioje, net ir sužaidę mažiau rungtynių, išsilaiko iki šios dienos. Toks „Žalgirio“ pasirodymas, suskaičiavus žurnalistų ir tv3.lt portale surengtos sirgalių apklausos balsus, garantavo strategui Vladimirui Čeburinui geriausio birželio mėnesio trenerio įvertinimą.

Vertinant praėjusio mėnesio pasirodymus, į skaičiavimus buvo įtraukti ir pirmosiomis liepos dienomis vykę 18-ojo turo mačai, kuriuose žaidė visos 10 komandų.

Po rinktinių pertraukos „Žalgiris“ svečiuose 2:0 nugalėjo „Panevėžį“, 2:1 įveikė Telšių „Džiugą“, net 5:0 – Marijampolės „Sūduvą“ ir į tarptautines batalijas žengė po laimėjimo 2:1 prieš Kauno rajono „Hegelmann“ komandą. Šiuo metu Vilniaus ekipa po 18 rungtynių savo sąskaitoje turi 41 tašką ir yra laimėjusi du trečdalius čempionato rungtynių.

V. Čeburinas sulauks lygos rėmėjo „Antėja“ prizo.

Kovą geriausiu „Optibet A lygos“ mėnesio treneriu tapo „Panevėžio“ strategas Valdas Urbonas, balandį – „Hegelmann“ ekipai vadovaujantis Andrius Skerla, o gegužę – „Sūduvos“ vairininkas Miguelis Moreira.

Lygos rėmėjo „Customprocard“ kortelė specialistui iš Kazachstano bus įteikta artimiausiose „Žalgirio“ namų rungtynėse, kurių tikslus laikas paaiškės po trečiadienio dvikovos Malmėje.