17 turas / Bir 25 , Telšiai
18 turas / Bir 29 , Vilnius
18 turas / Bir 29 , Šiauliai
18 turas / Bir 29 , Panevėžys
18 turas / Bir 30 , Raudondvaris
18 turas / Bir 30 , Gargždai
Tiesiogiai 19 turas / Lie 04 19:00 , Vilnius
Tiesiogiai 19 turas / Lie 05 18:00 , Raudondvaris
Tiesiogiai 19 turas / Lie 05 18:00 , Vilnius
Tiesiogiai 19 turas / Lie 06 16:45 , Alytus
Tiesiogiai 19 turas / Lie 07 19:00 , Panevėžys
Tiesiogiai 20 turas / Lie 11 19:00 , Vilnius
Tiesiogiai 20 turas / Lie 13 18:25 , Telšiai
Tiesiogiai 20 turas / Lie 14 20:00 , Alytus

V. Basadre – antrą kartą geriausias mėnesio treneris

V. Basadre – antrą kartą geriausias mėnesio treneris
Sauliaus Čirbos nuotr.

Į „Optibet A lygos“ turnyro lentelės viršūnę sugrįžusi Marijampolės „Sūduva“ įtempto rugpjūčio mėnesio metu rungtyniavo išties sėkmingai.

Rezultatyvus žaidimas ir keturios pergalės iš eilės užtikrino strategui Victorui Basadre geriausio rugpjūčio mėnesio trenerio titulą.

Tai – antras kartas, kai „Sūduvos“ vairininkas sulaukė tokio įvertinimo. Prieš tai geriausiu mėnesio treneriu ispanas buvo išrinktas balandį.

Rugpjūčio mėnesį „Sūduva“ sužaidė lygiosiomis (3:3) su „Kauno Žalgiriu“, o po to įveikė „Panevėžį“ (3:0), „Kauno Žalgirį“ (2:0), Vilniaus „Riterius“ (3:1) bei Kėdainių „Nevėžį“ (2:0) ir pralaimėjo Kauno rajono „Hegelmann Litauen“ (1:2) futbolininkams.

Po 26-erių rungtynių šiuo metu 55 taškus turinti „Sūduva“ pirmauja čempionate ir 4 taškais lenkia trimis mačais mažiau sužaidusį Vilniaus „Žalgirį“.

V. Basadre geriausio mėnesio trenerio laurus susižėrė susumavus tv3.lt portale surengtos apklausos balsus ir ekspertų bei žurnalistų įvertinimus.

„Sūduvos“ vyr. treneriui atiteks lygos partnerio „Vaga“ prizas. Geriausiųjų rinkimus taip pat globoja „7Pack“, „Customprocard“ bei „Nike“.

Kovo mėnesį geriausiu treneriu tapo „Panevėžio“ vedlys Joao Martinsas, gegužę ir liepą – „Hegelmann Litauen“ klubui vadovaujantis Andrius Skerla, o birželį – „Žalgirio“ strategas Vladimiras Čeburinas.

Rugpjūčio mėnesio rinkimuose V. Basadre konkuravo su „Žalgirio“ vairininku V. Čeburinu bei „Panevėžio“ atstovu J. Martinsu.