32 turas / Lap 22 , Vilnius
32 turas / Lap 23 , Vilnius
32 turas / Lap 23 , Kaunas
33 turas / Lap 27 , Marijampolė
33 turas / Lap 27 , Panevėžys
33 turas / Lap 27 , Klaipėda

Uchenna Umeh: "Šis sezonas - tarsi užkeiktas, bet reikia eiti iki galo"

Uchenna Umeh: "Šis sezonas - tarsi užkeiktas, bet reikia eiti iki galo"
foto: fkekranas.lt

Panevėžio „Ekranas“ sekmadienį namuose priims svečius iš Gargždų – „Bangos“futbolininkus. Ekraniečiai su varžovais „Aukštaitijos“ stadione susitiks 19 valandą.

Prieš mačą su fkekranas.lt savo mintimis pasidalijo Uchenna Umeh. Futbolininkas jau beveik du mėnesius komandai negali padėti dėl ligos, tačiau tiki, kad ekraniečiai ne tik nugalės „Bangą“, bet ir kausis dėl aukščiausių pozicijų čempionate.

- Uchenna, kokia šiuo metu tavo sveikatos būklė, kaip jautiesi?

- Daktarai man nustatė meningitą, tačiau šiuo metu kasdien jaučiuosi vis geriau. Dėl to džiaugiuosi ir tikiuosi, kad jau greitai būsiu pasveikęs šimtu procentų.

- Ką prognozuoja medikai? Kiek laiko dar negalėsi žaisti?

- Kai pirmą kartą nuvykau pas medikus, jie pasakė, kad žaisti negalėsiu iki trijų mėnesių. Tačiau, kai rugsėjo 20-ąją dieną atvažiavau į ligoninę eiliniam patikrinimui, daktarai pasakė, kad mano situacija sparčiai gerėja ir leido pradėti bėgioti bei atlikti kitus lengvus pratimus.

- Primink, kada pasijutai blogai ir susirgai?

- Sunegalavau rugpjūčio 3-iąją dieną, po rungtynių su „Banga“ išvykoje. Tuomet mes laimėjome jas rezultatu 2:1. Tai buvo mano paskutinės rungtynės su komanda, o naktį po rungtynių pasijaučiau blogai.

- Dabar komanda vėl žais su „Banga“. Pats rungtyniauti dar negali, bet ką galvoji apie būsimą mačą ir „Ekrano“ galimybes?

- Šis sezonas mums nelengvas, todėl vertinti reikia visus varžovus. Tačiau aš tikiu, kad komanda pasiruošusi kovai ir darys viską, kad laimėtų namuose prieš „Bangą“.

- Trečiadienį „Ekranas“ pralaimėjo „Žalgiriui“. Kaip manai, ar pavyks reabilituotis komandai?

- Pralaimėjome ne tik "Žalgiriui“. Nepavyko iškovoti pergalės ir prieš „Kruoją“. Žinoma, sunku, kai rezultatai nebūna teigiami, bet toks futbolas. Šiemet nemažai pralaimėjimų, todėl komanda jau pripratusi greitai atsigauti po nesėkmingų rungtynių.

- Rungtynių pastaruoju metu tikrai nemažai ir jos vyksta įtemptu grafiku. Kaip tau atrodo, ar spėja komanda atgauti fizines jėgas?

- Kažkada jau esu sakęs, kad futbolas yra mūsų darbas ir mes negalime pasakyti, kad esame pavargę. Tikiu, kad vyrai turės ir noro, ir jėgų pasiekti pergalę nemuose.

- Pralaimėjimai sezono pabaigoje gali būti lemtingi kovojant dėl medalių. Ką manai apie sezono kulminaciją?

- Šis sezonas mums tarsi užkeiktas, kažkoks komplikuotas. Žaidėjai patiria kaip niekada daug traumų. Žinoma, yra ir kitų dalykų. Viskas susidėjo į vieną visumą ir štai matome, kokie mums yra šie metai. Norėčiau padėti komandai sezono pabaigoje, kiekvienose rungtynėse, tačiau dabar negaliu. Nepaisant visko, visa komanda nori pasiekti kuo geresnių rezultatų.