16 turas / Bir 22 , Vilnius
17 turas / Bir 25 , Panevėžys
17 turas / Bir 25 , Vilnius
17 turas / Bir 26 , Telšiai
17 turas / Bir 26 , Marijampolė
17 turas / Bir 26 , Kaunas
Tiesiogiai 18 turas / Lie 01 19:00 , Vilnius
Tiesiogiai 18 turas / Lie 02 16:00 , Jonava
Tiesiogiai 18 turas / Lie 02 18:00 , Gargždai
Tiesiogiai 18 turas / Lie 02 20:00 , Vilnius
Tiesiogiai 18 turas / Lie 03 17:55 , Šiauliai
Tiesiogiai 20 turas / Lie 09 17:00 , Kaunas
Tiesiogiai 25 turas / Lie 09 19:00 , Marijampolė
Tiesiogiai 20 turas / Lie 10 17:55 , Telšiai

Turo rinktinėje vietas išsikovojo šešių komandų atstovai

Turo rinktinėje vietas išsikovojo šešių komandų atstovai
Kulis Photography nuotr.

Į „Optibet A lygos“ 7-ojo turo rinktinę buvo įtraukti net šešių komandų futbolininkai.

Edvinas Gertmonas (Vilniaus „Žalgiris“): Svarbiose rungtynėse su „Kauno Žalgiriu“ sostinės klubo vartininkas dar kartą nepraleido įvarčio ir savo sąskaitoje turi jau keturis „sausus“ mačus. E. Gertmonas pirmame kėlinyje išgelbėjo savo komandą ir su 252 „InStat“ naudingumo balais užfiksavo geriausią rezultatą tarp vartų sargų.

Jurijus Pavlykas (Gargždų „Banga“): Į dešinę pusę šį kartą pastumtas kairiakojis puikiai susitvarkė su savo užduotimis gynyboje, laimėdamas 82 proc. dvikovų (9/11). Ukrainietis aktyviai jungėsi į atakas ir poroje epizodų sukūrė savo komandos draugams labai geras galimybes pasižymėti, kuriomis jie nepasinaudojo.

Semiras Kerla (Marijampolės „Sūduva“): Vidurio gynėjui iš Bosnijos ir Hercegovinos kai kuriose situacijose nebuvo lengva kovoti prieš Nasko Milevą, tačiau būtent S. Kerla išgelbėjo vicečempionus nuo lygiųjų, kai pasižymėjo pačioje akistatos pabaigoje. Tai buvo antrasis tikslus bosnio smūgis šiame „Optibet A lygos“ sezone.

Nemanja Ljubisavljevičius (Vilniaus „Žalgiris“): Dar vienas labai užtikrintas serbo pasirodymas. Žalgirietis laimėjo net 85 proc. dvikovų gynyboje (17/20) ir labai prisidėjo prie to, kad „Kauno Žalgiris“ baudos aikštelėje varžovams praktiškai nepagrasino. 286 „InStat“ naudingumo balai – antras rezultatas 7-ajame ture.

Xabi Auzmendi (Marijampolės „Sūduva“): Ispanas pademonstravo savo universalumą ir sėkmingai pavadavo Vaidą Slavicką kairiojo krašto gynėjo pozicijoje. X. Auzmendi išsiskyrė rezultatyviu perdavimu, po kurio krito pirmasis įvartis, ir labai pavojingu smūgiu galva – Telšių „Džiugo“ vartininkas puikiai išgelbėjo komandą.

Jakubas Sylvestras (Vilniaus „Žalgiris“): Dar kartą po keitimo į kovą mestas slovakas iššovė tada, kai „Žalgiriui“ to labiausiai reikėjo. J. Sylvestras kėlė rūpesčių „Kauno Žalgirio“ gynybai ir, atsidūręs laiku tinkamoje vietoje, pelnė pergalingą įvartį. Legionierius iš Slovakijos per trumpą laiką surinko net 277 „InStat“ naudingumo balus.

Nicolas Gorobsovas (Marijampolės „Sūduva“): Su 298 „InStat“ naudingumo balais mačą su „Džiugu“ baigęs vidurio saugas buvo naudingiausias 7-ajame ture. N. Gorobsovas atliko rezultatyvų perdavimą, perdavimus išpildė 96 proc. taiklumu (92/96) ir laimėjo 74 proc. dvikovų (14/19).

Marko Pavlovskis (Vilniaus „Riteriai“): Šio sezono sostinės klubo lyderis įvarčiais prapliupo 7-ojo turo mače. Dvikovoje su Kėdainių „Nevėžiu“ serbas pasižymėjo dviem taikliais smūgiais ir, kaip įprasta, sėkmingai kėlė varžovams problemų išpildydamas standartines situacijas.

Ricardinho (Kauno rajono „Hegelmann Litauen“): Čempionato debiutantų saugas iš Brazilijos pelnė įvartį gražiausios šio sezono atakos metu, meistriškai judėdamas be kamuolio. Ricardinho su Nauriu Petkevičiumi ir Levanu Mačarašviliu kėlė daug rūpesčių „Panevėžio“ gynybai – pora brazilo perdavimų į baudos aikštelę sukūrė geras situacijas komandos draugams.

Nauris Petkevičius (Kauno rajono „Hegelmann Litauen“): Po trejų rungtynių diskvalifikacijos sugrįžęs 21-erių futbolininkas akistatoje su „Panevėžiu“ pelnė savo pirmą įvartį „Optibet A lygoje“ ir išsiskyrė efektingu rezultatyviu perdavimu. N. Petkevičius surinko 242 „InStat“ naudingumo balus.

Nasko Milevas (Telšių „Džiugas“): Gana retas precendentas, kai į turo ar savaitės rinktinę yra įtraukiamas pralaimėjusios komandos žaidėjas, tačiau kovingasis bulgaras to nusipelnė. N. Milevas dvikovoje su „Sūduva“ pelnė trečią šio sezono įvartį, sėkmingai „kabinosi“ už kamuolių sunkiose situacijose ir, būdamas puolėju, daug dirbo gynyboje padėdamas ekipos draugams.