21 turas / Rug 05 , Šiauliai
21 turas / Rug 06 , Telšiai
21 turas / Rug 06 , Vilnius
21 turas / Rug 07 , Kaunas
21 turas / Rug 07 , Marijampolė
22 turas / Rug 12 , Kaunas
Tiesiogiai 22 turas / Rug 13 17:00 , Jonava
Tiesiogiai 22 turas / Rug 13 19:00 , Panevėžys
Tiesiogiai 22 turas / Rug 14 17:55 , Vilnius
Tiesiogiai 22 turas / Rug 14 20:00 , Gargždai
Tiesiogiai 23 turas / Rug 20 17:00 , Kaunas
Tiesiogiai 23 turas / Rug 20 19:00 , Šiauliai
Tiesiogiai 23 turas / Rug 21 15:00 , Vilnius
Tiesiogiai 23 turas / Rug 21 17:55 , Panevėžys

Turo rinktinėje naudingumu išsiskiria „Žalgirio“ atstovai

Turo rinktinėje naudingumu išsiskiria „Žalgirio“ atstovai
Elvio Žaldario nuotr.

„Optibet A lygos“ 17-ojo turo rinktinėje pastebimi svarbias rungtynes Marijampolėje laimėję Vilniaus „Žalgirio“ futbolininkai.

Deividas Mikelionis („Kauno Žalgiris“): Čempionato lyderių vartų sargas sužaidė dar vienerias solidžias rungtynes. D. Mikelionis akistatoje su Alytaus DFK „Dainava“ futbolininkais atrėmė 4 varžovų smūgius, išlaikė vartus „sausus“ ir savo pasirodymą įprasmino 228 „InStat“ naudingumo balais.

Rafaelis Floro („Panevėžys“): Panevėžiečiams teko išties nelengvas mačas Kėdainiuose, kur teko pralaužti daug dėmesio gynybai skyrusio varžovo pasipriešinimą. Tą pavyko padaryti puikiai išpildytu baudos smūgiu, kurį atliko legionierius iš Portugalijos. Tai buvo trečiasis R. Floro įvartis šiame sezone.

Nemanja Ljubisavljevičius (Vilniaus „Žalgiris“): Čempiono ir vicečempiono susidūrime futbolininkas iš Serbijos savo aikštės pusėje žaidė nepriekaištingai. N. Ljubisavljevičius surinko 268 „InStat“ naudingumo balus bei laimėjo net 75 proc. dvikovų (15/20).

Dominykas Barauskas (Vilniaus „Riteriai“): Dvikovoje su Telšių „Džiugu“ vidurio gynėjas išsiskyrė geru žaidimu ir 237 „InStat“ naudingumo balais. D. Barauskas atliko rezultatyvų perdavimą, laimėjo 82 proc. dvikovų gynyboje (9/11) bei 7 akistatas iš 8 „antrame aukšte“.

Lukas Čerkauskas (Kauno rajono „Hegelmann Litauen“): 255 „InStat“ naudingumo balus surinko pirmą sezoną čempionato debiutantų gretose žaidžiantis L. Čerkauskas. Krašto gynėjas išsiskyrė rezultatyviu perdavimu bei laimėtomis dvikovomis gynyboje – 10/13, 77 proc.

Yukiyoshi Karashima (Kauno rajono „Hegelmann Litauen“): Japonas ir šį sykį svariai prisidėjo prie Kauno rajono klubo pergalės. Tolimu smūgiu sudrebinęs vartų konstrukciją, Y. Karashima ir toliau neatlyžo bei dar vienu šūviu iš už baudos aikštelės pasiuntė kamuolį į vartus. Saugas dvikovą baigė su 266 „InStat“ naudingumo balais.

Leonardo Antonio (Telšių „Džiugas“): Pirmąjį savo įvartį „Optibet A lygoje“ brazilas pelnė išties įspūdingu būdu – tolimu smūgiu pasiuntė kamuolį į patį vartų kampą. L. Antonio perėmė 8 kamuolius ir buvo arti pergalingo įvarčio, tačiau jo smūgį atrėmė Armantas Vitkauskas.

Francis Kyeremeh (Vilniaus „Žalgiris“): Marijampolės „Sūduvos“ gynėjams nepavyko susitvarkyti su tuo greičiu, kurį jiems pasiūlė futbolininkas iš Ganos. Pabėgęs nuo oponentų F. Kyeremeh pelnė savo 6-ąjį sezono įvartį, atliko dar du smūgius į vartų plotą bei surinko 306 „InStat“ naudingumo balus. Tai – geriausias rezultatas 17-ajame ture.

Angelis Lezama (Vilniaus „Riteriai“): Įsibėgėjantis futbolininkas iš Venesuelos pradėjo griežti jam įprastu smuiku. Įspūdingas įvartis į „Džiugo“ vartus, 5 išprovokuotos pražangos, 11 laimėtų dvikovų puolime (11/13, 85 proc.), net 10 sėkmingų driblingų ir 282 „InStat“ naudingumo balai – tokį pasirodymą surengė A. Lezama.

Hugo Videmontas (Vilniaus „Žalgiris“): Prie labai svarbios žalgiriečių pergalės Marijampolėje svariai prisidėjo ir rezultatyviausias praėjusio sezono žaidėjas. H. Videmontas pelnė įvartį bei išsiskyrė 288 „InStat“ naudingumo balais.

Michaelas Thuique'as („Kauno Žalgiris“): Atstovaudamas Kauno ekipai, brazilas jau pelnė daugiau įvarčių negu žaisdamas „Jonavoje“ bei Vilniaus „Riteriuose“. Būtent M. Thuique'o pergalingas smūgis sudėtingame mače su „Dainava“ lėmė svarbią žalgiriečių pergalę.