28 turas / Lie 16 , Telšiai
28 turas / Lie 17 , Kaunas
28 turas / Lie 19 , Alytus
29 turas / Lie 23 , Vilnius
29 turas / Lie 23 , Gargždai
29 turas / Lie 25 , Kėdainiai
Tiesiogiai 19 turas / Lie 30 18:00 , Gargždai
Tiesiogiai 19 turas / Lie 31 17:00 , Kėdainiai
Tiesiogiai 19 turas / Rug 01 17:00 , Vilnius
Tiesiogiai 19 turas / Rug 01 19:00 , Vilnius
Tiesiogiai 19 turas / Rug 02 19:00 , Kaunas
Tiesiogiai 22 turas / Rug 06 18:00 , Telšiai
Tiesiogiai 22 turas / Rug 06 20:00 , Kaunas
Tiesiogiai 22 turas / Rug 07 17:00 , Kaunas

Turo rinktinėje – dainaviečių desantas

Turo rinktinėje – dainaviečių desantas
Agnetos Mikelionytės nuotr.

„Optibet A lygos“ turo simbolinėje vienuolikėje daug vietų išsikovojo puikų mačą sužaidę Alytaus DFK „Dainava“ ekipos futbolininkai.

Martynas Matijoška (Alytaus DFK „Dainava“): Pirmame kėlinyje darbo beveik neturėjęs vartų sargas po pertraukos turėjo ne vieną galimybę parodyti savo meistriškumą. „Dainavos“ vartininkas atrėmė vieną labai pavojingą oponento smūgį bei surinko 206 „InStat“ naudingumo balus.

Klaudijus Upstas (Kauno rajono „Hegelmann Litauen“): Dešiniuoju krašto gynėju rungtyniaujantis futbolininkas vėl žaidė sėkmingai. K. Upstas solidžiai gynėsi, laimėjo 60 proc. dvikovų ir atliko perdavimus 91 proc. tikslumu – po vieno iš jų turėjo kristi įvartis, tačiau komandos draugas nepasinaudojo puikia proga.

Mauricio Pinto (Gargždų „Banga“): Gargždų klubo naujokas pademonstravo, kad yra vertas ir kitas rungtynes pradėti starto sudėtyje. Brazilas pelnė išlyginamąjį įvartį, laimėjo net 93 proc. dvikovų, tiksliai atliko visus 24 perdavimus bei surinko net 256 „InStat“ naudingumo balus.

Joshua Silva (Alytaus DFK „Dainava“): Alytaus ekipos debiutantas pirmose rungtynėse pasižymėjo įvarčiu bei sėkmingu žaidimu savo aikštės pusėje. J. Silva buvo pranašesnis dvikovose – 69 proc. ir su 230 „InStat“ naudingumo balų buvo vienas geriausių žaidėjų tarp 6 komandų.

Linas Savastas (Alytaus DFK „Dainava“): Į rikiuotę grįžęs 35-erių futbolininkas sėkmingai tvarkėsi kairiajame krašte bei savo pasirodymą įprasmino 214 „InStat“ naudingumo balų. Vienas iš klubo simbolių taip pat pirmasis suskubo prie 10 atšokusių kamuolių.

Valdas Paulauskas (Vilniaus „Riteriai“): Po keitimo į kovą mestas jaunasis „Riterių“ žaidėjas pasižymėjo savo pirmuoju įvarčiu „Optibet A lygoje“ ir 236 „InStat“ naudingumo balais. Be to, V. Paulauskas atliko puikų tolimą smūgį, kurį atrėmė ne ką prasčiau sužaidęs M. Matijoška.

Yukiyoshi Karashima (Kauno rajono „Hegelmann Litauen“): Japonas dar sykį buvo tarp statistiškai naudingiausių turo žaidėjų – 262 „InStat“ naudingumo balai. Y. Karashima vėl pelnė įvartį po pakelto kampinio ir atliko perdavimus net 96 proc. tikslumu. 

Vytautas Lukša (Alytaus DFK „Dainava“): Patyręs Alytaus klubo kapitonas svarbiame mače irgi neliko nuošalėje – atliko rezultatyvų perdavimą pirmame kėlinyje. V. Lukša savaitės arba turo rinktinėje atsidūrė antrą kartą.

Saidas Hamuličius (Alytaus DFK „Dainava“): Krašto saugo sąskaitoje yra jau 8 įvarčiai ir jis pasižymėjo trejose rungtynėse iš pastarųjų ketverių. „Dainavos“ atstovas dėka šios atkarpos jau prasibrovė į rezultatyviausių žaidėjų penketą.

Leo Ribeiro (Telšių „Džiugas“): Snaiperių rikiuotėje savo akcijas gerina ir puikiai pastaruoju metu rungtyniaujantis Žemaitijos klubo legionierius iš Brazilijos. L. Ribeiro taikliu smūgiu džiaugėsi trečiame susitikime iš eilės.

Cyrille'as Tchayi Tchamba (Alytaus DFK „Dainava“): Savo ruožtu futbolininkas iš Kamerūno trečiame mače iš eilės išsiskyrė rezultatyviu perdavimu ir savo sąskaitoje jų turi jau 5. Pagal šį komponentą „Dainavos“ puolėjas rikiuojasi 4-oje vietoje visoje lygoje.