19 turas / Lap 24 , Vilnius
36 turas / Lap 28 , Vilnius
36 turas / Lap 28 , Marijampolė
36 turas / Lap 28 , Panevėžys
36 turas / Lap 28 , Kėdainiai
36 turas / Lap 28 , Kaunas

„Trakų“ sezono uždarymo šventėje – apdovanoti geriausieji

„Trakų“ sezono uždarymo šventėje – apdovanoti geriausieji
Elvio Žaldario nuotr.

Ketvirtus metus paeiliui A lygos prizininkais tapę „Trakų“ futbolininkai antradienio vakarą „Margio krante“ oficialiai užbaigė sezoną. Uždarymo šventėje buvo surengti kasmetiniai apdovanojimai, pagerbtas karjerą baigęs Deividas Česnauskis bei surengtas finalinis „Trakų“ prezidento taurei“ šachmatų turnyras.

„Turbūt daugelis klubų svajotų apie tai, kad ketverius metus paeiliui galėtų tapti A lygos prizininkais. Tai rodo mūsų stabilumą ir žinojimą, kur einame. Tačiau tai tėra viena medalio pusė. Aš šventai tikiu, kad šita komanda nėra blogesnė nei tos, kurios užėmė pirmą ar antrą vietas.

Mes turėjome labai sunkią sezono pradžią, mes praradome labai daug taškų ir tik dėl to sezono pabaigoje kovojome ne dėl pirmos, o tik dėl trečios vietos.

Išvadas darysime ir mes vadovai, kodėl ta sezono pradžia nesusiklostė, tačiau tai jau ateities darbai. Šiandien noriu pasidžiaugti, kad net turėdami tokią sunkią sezono pradžią, mes sugebėjome išlikti vieningi ir laimėti trečią vietą“, – sakė klubo prezidentas Janas Nevoina.

Šventėje apsilankęs LFF prezidentas Tomas Danilevičius linkėjo, kad ties skaičiumi keturi klubas neapsiribotų ir toliau garsintų Lietuvą Europoje.

„Ketveri metai, be abejo, rodo klubo stabilumą ir tas stabilumas yra su kokybės ženklu. Jūs auginate daug talentingo jaunimo, todėl linkiu nesustoti ir siekti, kad jus ir toliau vestų į priekį vestų ir stabilumas, ir kokybė. Tiek Lietuvoje, tiek ir atstovaujant Lietuvai UEFA turnyruose“, – kalbėjo T. Danilevičius.

„Trakų“ prezidento taurei“ skirtą šachmatų turnyrą, kurio prizinis fondas 2000 eurų, laimėjo administracijos darbuotojas Vladimiras Buzmakovas. Iškart po finalo buvo apdovanoti ir sezono geriausieji. Tradiciškai METŲ komandos sielą ir METŲ įvartį išsirinko pati komanda.

Laureatai:

METŲ auksinis batelis – Donatas Kazlauskas – už daugiausiai (12) įvarčių 2018 metais

METŲ išsišokėlis – Justinas Marazas – už puikią integraciją į vyrų futbolą bei 7 įvarčius

METŲ sugrįžimas – Vytautas Lukša – už sugrįžimą į „Trakus“ po ketverių metų pertraukos

METŲ debiutas – Modestas Vorobjovas ir Justinas Januševskis – už debiutą Lietuvos rinktinėje

METŲ kantrybė – Lajo Traore – už sugebėjimą nepasiduoti provokacijoms

METŲ legenda – Deividas Česnauskis – už puikią karjerą

METŲ įvartis – Dovydas Virkšas – už pergalingą įvartį trečiojo rato rungtynėse į Vilniaus „Žalgirio“ vartus

METŲ siela – Valdemaras Borovskis

METŲ geriausias žaidėjas – Donatas Kazlauskas – pagal „InStat“ duomenis

D. Česnauskiui skirta ir atminimo taurė už paskutiniuosius penkerius metus „Trakų“ klube.