26 turas / Lap 20 , Vilnius
36 turas / Lap 23 , Gargždai
36 turas / Lap 23 , Marijampolė
36 turas / Lap 23 , Panevėžys
36 turas / Lap 23 , Kaunas
36 turas / Lap 23 , Vilnius

„Trakų“ futbolininkų staigmena sparčiai sveikstančiam L. Kochanauskui

„Trakų“ futbolininkų staigmena sparčiai sveikstančiam L. Kochanauskui
foto: fkt.lt
„Mažasis kaulas sugijo. Tai reiškia, kad artimiausiu metu pradėsiu reabilitaciją“, – kaip visada optimizmu tryško į „Trakų“ rungtynes su „Žalgiriu“ atvykęs Lukas Kochanauskas.
 
Nors komandos draugai jam pergalės džiaugsmo nesuteikė, tačiau įteikė dovaną, kuri darkart priminė apie tai, kad puolėjas komandos draugų yra laukiamas aikštėje.
 
„Iš tikro, šią staigmeną Lukui planavome padaryti atsakomosiose rungtynėse su Limasolio „Apollon“ klubu, tačiau tąsyk jam pakilo temperatūra ir jis stadione nepasirodė. O pati idėja priklauso komandos gerbėjams, kurie per atsakomąsias „Trakų“ rungtynes su Farerų salų komanda susirinko į restoraną „Esse“ bei ten nusprendė surengti savotišką aukcioną, kurio metu buvo surinkta solidi suma. Vėliau prie šios iniciatyvos prisidėjo visi žaidėjai ir galiausiai prezidentas“, – apie Lukui padovanotą „Ipadą“ pasakojo „Trakų“ sporto direktorius Virmantas Lemežis.
 
Tokios staigmenos nesitikėjęs, kaip visada nuoširdus L. Kochanauskas netrukus padėką komandai paskelbė ir savo socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje.
 
„AČIŪ FK „Trakai“ už tai, kad esat. Džiaugiuosi, kad esu šios komandos dalimi. Džiaugiuosi, kad mes esame komanda ne tik aikštėje, bet ir už jos ribų. Daug kas turėtų mums pavydėti. Sunku kažką net ir pasakyti. Ačiū jums už palaikymą... Sunku jus stebėti iš tribūnų, nes norisi jums padėti ir norisi, kad jums sektųsi viskas. Šiandien mes pralaimėjome, bet tai nereiškia, kad mes pasiduosime ir nuleisime rankas. AČIŪ!!!“