14 turas / Bir 15 , Kaunas
14 turas / Bir 15 , Marijampolė
15 turas / Bir 22 , Klaipėda
15 turas / Bir 22 , Kaunas
15 turas / Bir 22 , Marijampolė
15 turas / Bir 23 , Vilnius
16 turas / Bir 29 16:00 , Panevėžys
16 turas / Bir 29 18:00 , Kaunas
16 turas / Bir 29 19:00 , Marijampolė
16 turas / Bir 29 20:00 , Vilnius
17 turas / Lie 03 20:00 , Marijampolė
17 turas / Lie 04 18:00 , Palanga
17 turas / Lie 05 19:00 , Vilnius
17 turas / Lie 06 17:00 , Kaunas

T.Kauneckas: "Lietuvos čempionate dar niekas neprarasta"

T.Kauneckas: "Lietuvos čempionate dar niekas neprarasta"
foto: fkekranas.lt

Po pertraukos "SMScredit.lt A lygoje" Panevėžio "Ekranas" vėl grįžta į stadionus. Jau šeštadienį ekraniečiai vyks į Gagždus, kur sieks įveikti "Bangą" ir trimis taškais papildyti savo taškų bagažą.

Prieš sezono tęsinį fkekranas.lt pakalbino mėlynai raudonų ekipos vartininką Tadą Kaunecką. Vartų sargas tvirtina, kad pergalė šeštadienį padėtų rebilituotis psichologiškai po iškritimo iš UEFA Čempionų lygos atrankos. Anot žaidėjo, panevėžiečiai pasiryžę ir toliau kovoti dėl pirmosios vietos šalies čempionate.

- Tadai, kokiomis nuotaikomis komanda sugrįžta į Lietuvos čempionato stadionus?

- Na, po pralaimėjimo Islandijoje ir iškritimo iš Čempionų lygos atrankos nuotaikos ne pačios geriausios. Tačiau visi suprantame, kad reikia kibti į darbus ir pasistengti kuo daugiau nuveikti "SMSscredit.lt A lygoje".

- Ar jau atsigavote po rungtynių Islandijoje?

- Fiziškai - taip. Turėjome keletą laisvų dienų, pailsėjome, tačiau pastaruoju metu intensyviai treniruojamės. Pergalė prieš Gargždų "Bangą" padėtų atsigauti psichologiškai, nes nesėkmė Islandijoje įtakos turėjo.

- Kaip esatę nusiteikę rungtynėms su "Banga"?

- Grįžtame į čempionatą ir toliau tęsime tai, ko siekiame. Nusiteikę esame kovingai, ir važiuosime į Gargždus galvodami tik apie pergalę ir tris taškus. Negalime sau leisti barstyti taškų.

- Pirmasis varžovas po pertraukos čempionate - "Banga". Ar tai, kad pirmasis mačas bus su lygos vidutiniokais padės lengviau įsibėgėti?

- Nemanau, kad galima tikėtis lengvos pergalės. Būtų neteisinga "Bangą" vertinti pagal tai, kurią jie vietą užima turnyro lentelėje. Žinome, kad jie puikiai žaidžia namų aikštėje. Laukiame rimto pasipriešinimo ir iš anksto nieko nenurašinėjame.

- Pertraukos čempionate metu "Banga" sužaidė draugiškas rungtynes su Klaipėdos "Granitu" ir pralaimėjo 1:2. Ar galima daryti kažkokias prielaidas apie dabartinį "Bangos" lygį?

- Draugiškos rungtynės ir lieka draugiškomis rungtynėmis. Jų metu niekas aikštėje nesiaukoja taip, kaip per čempionato varžybas. Rezultatą vertinti sunku, nes neaišku, ar šiose draugiškose rungtynėse jie turėjo kažkokių ambicijų. Abejočiau tuo.

- "Bangos" sudėtyje per pertrauką įvyko pokyčių. Komandą pasipildė ir jaunais žaidėjais iš dublerių komandos. Kaip galvoji, ar jaunimas įneš gyvumo, ar kažkokių kitų naujovių žaidime?

- Ar pokyčiai juos sustiprino, ar susilpnino, kol kas atsakyti sunku. Manau, kad jei žais jauni, iš dublerių komandos persikėlę žaidėjai, jie norės įrodyti sau, treneriams ir visiems, kad gali žaisti futbolą ir įsitvirtinti komandoje.

- Pakalbėkime apie situaciją čempionate. "Ekraną" nuo "Žalgirio" šiuo metu skiria 9 taškai. Kaip gali įvertinti šį taškų skirtumą?

- Rankų dar niekas nenuleidžia, nes viltys dar neprarastos. Aišku, rungtynių kas savaitę liks vis mažiau, todėl turime susiimti jau dabar ir nešvaistyti taškų. Visos rungtynės yra svarbios, ir visose privalome pelnyti tris taškus. Kaip seksis tą daryti - parodys laikas, bet pasikartosiu - niekas dar neprarasta.