Tauragėje „Kruojos“ pergalę lėmė vienintelis įvartis

Penktadienį Tauragės miesto dirbtinės dangos stadione draugiškose rungtynėse jėgas išmėgino šeimininkai „Tauras“ ir Pakruojo „Kruoja“. Ričardo Beniušio taiklaus smūgio dėka minimalią pergalę 1:0 iškovojo pakruojiečiai.

Nors rungtynių pradžioje didesnio pranašumo neturėjo nei viena komanda, 21-ąją minutę smūgiu iš arti pasižymėjo snaiperis R.Beniušis. Šis epizodas tapo savotišku lūžio tašku – „Kruoja“ įgavusi pranašumą ėmė labiau pasitikėti savo jėgomis ir kontroliavo žaidimą iki pat pertraukos (1:0).

Antroji susitikimo pusė ir toliau priklausė „Kruojos“ vyrams, kurie, nepaisant nemažo nuovargio, rodė geresnį futbolą. Nors abi ekipos turėjo šansų pasižymėti, daugiau įvarčių nebuvo įmušta ir dvikova baigėsi tokiu pačiu rezultatu kaip prieš kelias dienas Panevėžyje – 1:0.

Tiesa, pergalę apkartino saugo Trayono Bobbo patirta čiurnos trauma, jį dar pirmojo kėlinio viduryje pakeitė kitas saugas Aivaras Bagočius.

Įdomu tai, jog šioje akistatoje priešingoje barikadų pusėje rungtyniavo dar praėjusiame sezone „Kruojos“ garbę gynęs Yamadou Keita.

„Tauras“ 0:1 (0:1) „Kruoja“

Įvarčiai: R.Beniušis 21’

„Kruoja“: M.Matuzas, E.Pilypas, A.Skroblas, R.Vėževičius, T.Bobb, A.Arlauskas, N.Mačiulis, T.Eliošius, R.Beniušis ir du peržiūroje dalyvaujantys futbolininkai.

Po keitimų aikštėje pasirodė: A.Bagočius, D.Strockis, A.Jankauskas, V.Bedoidze, A.Mikaitis ir peržiūroje dalyvaujantis žaidėjas.