31 turas / Lap 03 , Kaunas
31 turas / Lap 03 , Vilnius
32 turas / Lap 07 , Vilnius
32 turas / Lap 07 , Kaunas
32 turas / Lap 07 , Marijampolė
33 turas / Lap 11 , Klaipėda
33 turas / Lap 11 , Marijampolė
33 turas / Lap 11 , Kaunas

T. Šimkovičius – geriausias A lygos mėnesio futbolininkas

T. Šimkovičius – geriausias A lygos mėnesio futbolininkas
Sauliaus Čirbos nuotrauka

Geriausio rugsėjo – spalio mėnesių A lygos futbolininko rinkimuose balsavę sporto žurnalistai pirmąją vietą skyrė Vilniaus „Žalgirio“ saugui Tomašui Šimkovičiui.

Vilniečių ekipos atakų organizatorius rugsėjo antroje pusėje ir spalio mėnesį per devynerių „Žalgirio“ rungtynių maratoną įmušė 4 įvarčius ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

„Žalgris“ per šią atkarpą surinko 22 taškus iš 27 galimų.

Iš viso slovakas T. Šimkovičius šiemet A lygoje per 28 rungtynes pelnė 6 įvarčius ir atliko net 14 rezultatyvių perdavimų.

Aštuonių savo balsą atidavusių sporto žurnalistų apklausoje T. Šimkovičius surinko 14 taškų iš 24 galimų. Keturi apklausos dalyviai jam skyrė pirmąją vietą. Nuo nugalėtojo nedaug atsiliko po 11 taškų surinkę „Sūduvos“ atstovas iš Austrijos Danielis Offenbacheris ir „Stumbro“ brazilas Marcosas Junioras.

Apklausoje taip pat buvo paminėti Louisas Ogana („Žalgiris“), Gersonas Acevedo („Sūduva“), Donatas Kazlauskas ir Tomas Švedkauskas („Trakai“).

Geriausio mėnesio žaidėjo rinkimuose balsavo komentatoriai ir žurnalistai Mindaugas Augustis, Evaldas Gelumbauskas, Lukas Gintautas, Vaidotas Januška, Nerijus Kesminas, Naglis Miknevičius, Vilmantas Remeika ir Karolis Tretjakas.