21 turas / Rug 05 , Šiauliai
21 turas / Rug 06 , Telšiai
21 turas / Rug 06 , Vilnius
21 turas / Rug 07 , Kaunas
21 turas / Rug 07 , Marijampolė
22 turas / Rug 12 , Kaunas
Tiesiogiai 22 turas / Rug 13 17:00 , Jonava
Tiesiogiai 22 turas / Rug 13 19:00 , Panevėžys
Tiesiogiai 22 turas / Rug 14 17:55 , Vilnius
Tiesiogiai 22 turas / Rug 14 20:00 , Gargždai
Tiesiogiai 23 turas / Rug 20 17:00 , Kaunas
Tiesiogiai 23 turas / Rug 20 19:00 , Šiauliai
Tiesiogiai 23 turas / Rug 21 15:00 , Vilnius
Tiesiogiai 23 turas / Rug 21 17:55 , Panevėžys

T. Švedkausko kontraktą perpirko Belgijos klubas

T. Švedkausko kontraktą perpirko Belgijos klubas
Elvio Žaldario nuotr.

Nuo 2018 metų pradžios „Riterių“ komandoje žaidęs 25-erių Tomas Švedkauskas palieka komandą ir keliasi į Belgijos „Lommel“ klubą. Pastarasis išpirko vartininko, kuris jau spėjo debiutuoti ir šalies nacionalinėje rinktinėje, sutartį.

„Galiu drąsiai teigti, kad „Riteriuose“ praleistas laikas buvo laimingiausias mano karjeroje. Turėjome puikų kolektyvą, buvome artimi, dėl to klubą palikti nėra lengva. Vis tik, futbolininkų karjera nėra ilga, todėl atitinkamu metu reikia priimti atitinkamus sprendimus.

Noriu padėkoti visiems „Riterių“ organizacijoje, pradedant klubo vadovais, kurie man nelengvu metu suteikė šansą. Taip pat klubo personalo darbuotojams, komandos draugams ir gerbėjams. Linkiu visiems sėkmės ir siekti tik aukščiausių tikslų“, – kalbėjo T. Švedkauskas.

Atvykęs į komandą, Tomas praėjusį sezoną pradėjo kaip atsarginis vartininkas, tačiau vėliau nukonkuravo buvusį „Riterių“ atstovą Timofejų Šeremetą. Tarp įspūdingiausių jo epizodų ginant „Riterių“ spalvas“ – atremtas 11 metrų baudinys UEFA Europos lygos atrankos rungtynėse prieš Kazachstano „Irtyš“.

„Kaip ir kiekvieno išvykstančio žaidėjo atveju, jausmas dvejopas. Visų pirma, gaila, kad žaidėjas palieka komandą, visų antra – džiugu, kad subrendęs mūsų klube jis gali išvažiuoti į užsienį ir užsikabinti ten. Be abejo, Tomui linkime didžiausios sėkmės – jis ne tik aikštėje, bet ir už jos ribų buvo labai svarbi mūsų komandos dalis“, – sakė klubo direktorius Virmantas Lemežis.

Dabar jau buvęs „Riterių“ vartininkas šeštadienį jau spėjo debiutuoti naujoje komandoje. „Lommel“ 1:2 nusileido „Cappellen“ ekipai, o abu įvarčiai buvo įmušti, kai T. Švedkauskas jau buvo pakeistas.

T. Švedkauską vartuose pakeis Vincentas Šarkauskas, kuris šiemet A lygoje jau turėjo progą debiutuoti ir per pusantrų rungtynių dar nepraleido nė vieno įvarčio.