7 turas / Bir 28 , Kaunas
7 turas / Bir 28 , Vilnius
7 turas / Bir 28 , Panevėžys
8 turas / Lie 03 , Vilnius
8 turas / Lie 03 , Panevėžys
8 turas / Lie 04 , Marijampolė
9 turas / Lie 11 15:00 , Kaunas
9 turas / Lie 11 18:00 , Panevėžys
9 turas / Lie 12 17:00 , Vilnius
10 turas / Lie 18 13:00 , Kaunas
10 turas / Lie 19 17:00 , Panevėžys
10 turas / Lie 19 19:00 , Gargždai
11 turas / Lie 23 18:00 , Kaunas
11 turas / Lie 23 19:00 , Marijampolė

T. Švedkausko kontraktą perpirko Belgijos klubas

T. Švedkausko kontraktą perpirko Belgijos klubas
Elvio Žaldario nuotr.

Nuo 2018 metų pradžios „Riterių“ komandoje žaidęs 25-erių Tomas Švedkauskas palieka komandą ir keliasi į Belgijos „Lommel“ klubą. Pastarasis išpirko vartininko, kuris jau spėjo debiutuoti ir šalies nacionalinėje rinktinėje, sutartį.

„Galiu drąsiai teigti, kad „Riteriuose“ praleistas laikas buvo laimingiausias mano karjeroje. Turėjome puikų kolektyvą, buvome artimi, dėl to klubą palikti nėra lengva. Vis tik, futbolininkų karjera nėra ilga, todėl atitinkamu metu reikia priimti atitinkamus sprendimus.

Noriu padėkoti visiems „Riterių“ organizacijoje, pradedant klubo vadovais, kurie man nelengvu metu suteikė šansą. Taip pat klubo personalo darbuotojams, komandos draugams ir gerbėjams. Linkiu visiems sėkmės ir siekti tik aukščiausių tikslų“, – kalbėjo T. Švedkauskas.

Atvykęs į komandą, Tomas praėjusį sezoną pradėjo kaip atsarginis vartininkas, tačiau vėliau nukonkuravo buvusį „Riterių“ atstovą Timofejų Šeremetą. Tarp įspūdingiausių jo epizodų ginant „Riterių“ spalvas“ – atremtas 11 metrų baudinys UEFA Europos lygos atrankos rungtynėse prieš Kazachstano „Irtyš“.

„Kaip ir kiekvieno išvykstančio žaidėjo atveju, jausmas dvejopas. Visų pirma, gaila, kad žaidėjas palieka komandą, visų antra – džiugu, kad subrendęs mūsų klube jis gali išvažiuoti į užsienį ir užsikabinti ten. Be abejo, Tomui linkime didžiausios sėkmės – jis ne tik aikštėje, bet ir už jos ribų buvo labai svarbi mūsų komandos dalis“, – sakė klubo direktorius Virmantas Lemežis.

Dabar jau buvęs „Riterių“ vartininkas šeštadienį jau spėjo debiutuoti naujoje komandoje. „Lommel“ 1:2 nusileido „Cappellen“ ekipai, o abu įvarčiai buvo įmušti, kai T. Švedkauskas jau buvo pakeistas.

T. Švedkauską vartuose pakeis Vincentas Šarkauskas, kuris šiemet A lygoje jau turėjo progą debiutuoti ir per pusantrų rungtynių dar nepraleido nė vieno įvarčio.