32 turas / Lap 22 , Vilnius
32 turas / Lap 23 , Vilnius
32 turas / Lap 23 , Kaunas
33 turas / Lap 27 , Marijampolė
33 turas / Lap 27 , Panevėžys
33 turas / Lap 27 , Klaipėda

„Sūduva“ turės naują techninį rėmėją

„Sūduva“ turės naują techninį rėmėją
Foto: Karolis Skinkys

Marijampolės „Sūduva“ ateinantį sezoną turės naują techninį rėmėją. Komanda vilkės JOMA aprangą ir naudos šios kompanijos produkciją.

Pasak JOMA prekinio ženklo atstovo Lietuvoje Kęstučio Šimkaus, bendradarbiavimas neatsitiktinis – Marijampolės klubas atitinka visus JOMA kompanijos lūkesčius. „Sūduva“ turi savo istoriją, nuolat kovoja dėl aukščiausių vietų A lygos čempionate, dalyvauja UEFA taurėse. Klubas turi geriausią futbolo infrastruktūrą Lietuvoje su puikiu stadionu bei dengtu maniežu. Tai miestas, kuriame futbolas yra sporto šaka numeris vienas. Malonu, kad „Sūduva“ tapo pirmąja komanda A lygoje, vilkėsianti JOMA aprangą.“

Bendradarbiavimu džiaugėsi ir „Sūduvos“ futbolo klubo administratorius Romualdas Švedkauskas. „JOMA - tai gerai žinomas vardas futbolo pasaulyje, rengiantis tokius garsius klubus kaip „Valencia“, „Fiorentina“. Mums garbė, kad šio ženklo atstovai Lietuvoje pasirinko „Sūduvos“ klubą ir pasiūlė ilgalaikį bendradarbiavimą. Tikime, kad naujas techninis partneris padės siekti geresnių rezultatų ateityje.

Bendradarbiavimo sutartis pasirašyta dviems metams.