„Sūduva“ skaudžiu pralaimėjimu baigė sezoną Čempionų lygoje

fksuduva.lt nuotr.

Marijampolės „Sūduva“ per Čempionų lygos atrankos II etapo rungtynes namie pralaimėjo Tel Avivo „Maccabi“ 0:3 (0:1) ir toliau kovą tęs Europos lygos atrankos varžybose.

Pirmajame kėlinyje marijampoliečiai pasirinko gynybinę taktiką ir atidavė iniciatyvą varžovams. Tai lėmė, kad beveik visą kėlinį kamuolį kontroliavo svečiai.

Deja, išsaugoti lygaus rezultato taip pat nepavyko. 30 min. Izraelio čempionams pavyko sukelti tikrą gaisrą „Sūduvos“ baudos aikštelėje, o tai baigėsi taikliu Avi Rikano smūgiu į vartus.

Iš karto po pertraukos „Sūduva“ gavo teisę atlikti baudos smūgį iš maždaug 20 metrų, tačiau Andro Švrljugos smūgis buvo netikslus.

65 min. po „Maccabi“ atakos kairiuoju kraštu buvo atliktas smūgis galva, o „Sūduvą“ nuo antrojo įvarčio išgelbėjo vartininkas Ivanas Kardumas.

Netrukus iš toli labai pavojingai vėl smūgiavo A. Rikanas, bet smūgis buvo kiek netikslus.

Savo varžovai pasiekė 73 min., kai vienas prieš I. Kardumą išvestas Nickas Blackmanas nepaliko vilčių vartininkui.

Taškas rungtynėse buvo padėtas jau per teisėjo pridėtą laiką, kai Ofiras Davidzada galingu smūgiu pelnė trečią įvartį.

Po šių rungtynių „Maccabi“ pateko į Čempionų lygos atrankos III etapą, o „Sūduva“ tęs kovą analogiškame Europos lygos etape. Šio etapo burtai bus traukiami rugsėjo 1 dieną.