Tiesiogiai 31 turas / Spa 01 18:00 , Vilnius
Tiesiogiai 31 turas / Spa 02 13:00 , Kėdainiai
Tiesiogiai 31 turas / Spa 02 15:00 , Alytus
Tiesiogiai 31 turas / Spa 03 13:00 , Panevėžys
Tiesiogiai 31 turas / Spa 03 15:00 , Gargždai
Tiesiogiai 23 turas / Spa 14 19:00 , Vilnius
Tiesiogiai 32 turas / Spa 15 18:00 , Marijampolė
Tiesiogiai 32 turas / Spa 16 13:00 , Telšiai

„Sūduva“ iškovojo stulbinančią pergalę Izraelyje

Sauliaus Čirbos nuotr.

Marijampolės „Sūduva“ per Europos lygos atrankos III etapo pirmąsias rungtynes išvykoje su Tel Avivo „Maccabi“ iškovojo pergalę rezultatu 2:1 (1:0).

Lietuvos čempionai pasirinko gynybinę taktiką ir rungtynių pradžioje neleido šeimininkams įsibėgėti. Tuo metu pačių marijampoliečių kontratakos po truputį ėmė kelti pavojų, kuris virto įvarčiu 37 min. – po Ovidijaus Verbicko perdavimo iš aikštės krašto kamuolį sau būdingu stiliumi galva į vartus įmušė Semiras Kerla.

Antrajame kėlinyje „Sūduva“ taip pat kantriai laukė „Maccabi“ klaidų ir keletą kartų buvo arti antrojo įvarčio. Deja, antrojo kėlinio pirmoje dalyje Mihretui Topčagičiui ir Andro Švrljugai savo progomis pasinaudoti nepavyko.

Kas nepavyko kolegoms, 76 min. padarė po keitimo aikštėje pasirodęs Eligijus Jankauskas. Jis vienu lietimu nukreipė kamuolį į vartus po A. Švrljugos pakelto kampinio.

Į tai „Maccabi“ atsakė savo dūriu 83 min., kai greitą ataką taikliu smūgiu iš arti užbaigė Chikeluba Ofoedu.

Daugiau progų prie „Sūduvos“ vartų šeimininkai nesukūrė ir marijampoliečiai džiaugėsi pergale rezultatu 2:1!