26 turas / Lap 20 , Vilnius
36 turas / Lap 23 , Gargždai
36 turas / Lap 23 , Marijampolė
36 turas / Lap 23 , Panevėžys
36 turas / Lap 23 , Kaunas
36 turas / Lap 23 , Vilnius

„Sūduva“ ir „Jonava“ pasipildė naujokais

„Sūduva“ ir „Jonava“ pasipildė naujokais
Vytauto Kuralavičiaus nuotr.

Marijampolės „Sūduva“ pasirašė sutartį iki šio sezono pabaigos su puolėju iš Ukrainos Danilu Kondrakovu.

24 metų futbolininkas į Lietuvą keliasi iš Ukrainos aukščiausioje lygoje rungtyniaujančio Lvivo „Ruch“ klubo, kuriam priklausė nuo 2019-ųjų balandžio.

D. Kondrakovas per savo karjerą yra sužaidęs 48 rungtynes Ukrainos pirmojoje lygoje (17 įvarčių) ir 47 – aukščiausioje (6 įvarčiai). Ukrainos taurės turnyre futbolininkas per 7 rungtynes pasižymėjo 5 kartus.

„Sūduvoje“ puolėjas vilkės 33 numeriu pažymėtus marškinėlius.

***

Du jauni žalgiriečiai – gynėjai Gabrielis Nikonovas ir Nojus Stankevičius – sezoną baigs „Jonavos“ komandoje.

Abu futbolininkai paskolinti Jonavos klubui iki sezono pabaigos ir šioje komandoje turės galimybę įgyti žaidybinės praktikos „Optibet A lygoje“.

19 metų G. Nikonovas ir 20 metų N. Stankevičius jau porą sezonų dalyvavo pagrindinės „Žalgirio“ komandos treniruotėse, o rungtynėse žaidė B komandos gretose.

N. Stankevičius antrajame šalies divizione žaidė nuo 2019 metų, G. Nikonovas – nuo 2020 metų. Abu yra „Žalgiriečio“ akademijos auklėtiniai.

Su „Jonava“ taip pat atsisveikino Benas Spietinis, Gytis Vasylius, Yoichi Kawachi, Jorge Tapia, Sebastianas Vasquezas ir Paulius Osauskas.

***

Trečius metus Vilniaus „Riterių“ klubo spalvas ginantis Juozas Lubas skolinamas „Optibet A lygoje“ paskutinę vietą užimančiam „Jonavos“ klubui. Dvidešimtmetis šiemet pagrindinei komandai atstovavo tris kartus, per kuriuos sužaidė 25 minutes.

„Pagrindinė priežastis ta, kad Juozas negaudavo pakankamai progų pasireikšti pagrindinėje „Riterių“ komandoje. Dėl to buvo priimtas sprendimas surasti Juozui „Optibet A lygos“ komandą, kurioje jis turėtų daugiau galimybių atsiskleisti.

Su „Jonavos“ klubu sutarėme futbolininką išnuomuoti iki šio sezono pabaigos. Tikiu, kad šis sprendimas naudingas visoms pusėms. Esame dėkingi „Jonavai“ už bendradarbiavimą, o Juozo pasirodymus „Optibet A lygoje“ būtinai stebėsime ir lauksime jo sugrįžtant 2023 metų sezone“, – situaciją komentavo „Riterių“ sporto direktorius Tadas Simaitis.

Daug geresnę statistiką J. Lubas surinko atstovaudamas „Riterių B“ komandai, žaidžiančiai „Optibet Pirmoje lygoje“. Vienu komandos lyderiu buvęs saugas per šį sezoną įmušė penkis įvarčius.