„Sūduva“ galingai pradėjo LFF taurės turnyrą

Evaldo Šemioto nuotrauka

Marijampolės „Sūduva“ per LFF taurės turnyro 1/16 finalo rungtynes išvykoje su LFF II lygos Pietų zonoje rungtyniaujančia futbolo akademijos „Šiauliai“ komanda neturėjo didesnio vargo ir iškovojo pergalę rezultatu 7:0 (3:0).

Rungtynes marijampoliečiai pradėjo neįprasta sudėtimi – nuo pirmųjų minučių žaidė Ivanas Kardumas, Marko Iharošas, Algis Jankauskas, Darius Isoda, Aleksandras Živanovičius, Povilas Leimonas, Bruno Dybalas, Alassane’as N’Diaye, Sergejus Amirzianas, Rigino Cicilia ir Karolis Laukžemis.

Vis dėlto Lietuvos čempionų prašaumas buvo akivaizdus ir jau iki pertraukos buvo pelnyti 3 įvarčiai. 27 min. savo pirmąjį įvartį Lietuvoje baudos smūgiu iš 20 m atstumo pelnė brazilas B. Dybalas, 33 min. po tolimo A. Jankausko perdavimo pasižymėjo A. N’Diaye, o 34 min. geru būtent Šiaulių akademijos auklėtinio S. Amiriziano perdavimu pasinaudojo R. Cicilia.

Po pertraukos net 3 įvarčius pridėjo K. Laukžemis, kartą pasižymėjo D. Isoda.

Šios rungtynės tapo puikia proga išbandyti save pagrindinėje „Sūduvos“ komandoje jauniems žaidėjams. Marijampoliečių vyriausiasis treneris Vladimiras Čeburinas antrajame kėlinyje po keitimų į aikštę įleido Liną Ovčinikovą (18 metų), Žygimantą Pečkį (17 m.), Džiugą Omilevičių (16 m.) ir vartininką Vilių Stebrį (18 m.).

Po rungtynių Šiauliuose „Sūduvos“ futbolininkai išsiskirstys trumpų atostogų. Kitas rungtynes A lygos lyderiai žais birželio 16 dieną išvykoje su „Palanga“.