11 turas / Bal 27 , Telšiai
11 turas / Bal 28 , Gargždai
11 turas / Bal 28 , Marijampolė

„Sūduva“ danams Europos lygos turnyre neprilygo ir antrą kartą

Marijampolės „Sūduva“ baigė savo pasirodymą UEFA Europos lygos turnyre. Pirmojo atrankos etapo atsakomosiose rungtynėse suvalkiečiai „Midtjylland“ klubui nusileido minimaliu rezultatu 0:1 (0:1). Identiškas rezultatas buvo užfiksuotas ir šių komandų akistatoje Danijoje, todėl bilietą į kitą turnyro etapą iškovojo danai.

Vienitelį mačo įvartį 17-ą pirmo kėlinio minutę pelnė Filipas Novakas, vienu lietimu pasiuntęs kamuolį į tinklą po perdavimo iš krašto.

Visų rungtynių metu pranašumą turėję svečiai sukūrė ne vieną pavojingą išpuolį. Sužaidus kone valandą, „Sūduvą“ išgelbėjo tik patikimai sužaidęs vartininkas Ivanas Kardumas, neleidęs įmušti prieš vartus iššokusiam Vaclavui Kadlecui.

Susitikimo pabaigoje po dar vienos aštrios atakos į tuščius vartus riedantį kamuolį kone nuo vartų linijos atmušė Algis Jankauskas.

„Sūduvos“ gretose rungtynes pradėjo Ivanas Kardumas, Miljanas Jablanas, Algis Jankauskas, Vaidas Slavickas, Andro Švrljuga, Povilas Leimonas, Paulius Janušauskas, Nerminas Jamakas, Predragas Pavlovičius, Admiras Kecapas ir Tomas Radzinevičius. Po keitimo aikštėje pasirodė Eligijus Jankauskas, Ernestas Veliulis ir Karolis Laukžemis.

Trenerio Aleksandro Veselinovičiaus ir T.Radzinevičiaus komentarai.