Tiesiogiai 11 turas / Bal 27 15:00 , Telšiai
Tiesiogiai 11 turas / Bal 28 13:00 , Kaunas
Tiesiogiai 11 turas / Bal 28 15:00 , Gargždai
Tiesiogiai 11 turas / Bal 28 17:00 , Marijampolė
Tiesiogiai 11 turas / Bal 28 19:00 , Alytus
Tiesiogiai 12 turas / Geg 01 15:00 , Šiauliai
Tiesiogiai 12 turas / Geg 01 17:00 , Vilnius

„Stumbro“ gynyba latviams – nepramušama

Kauno „Stumbro“ futbolininkai draugiškuose mačuose ir toliau demonstruoja patikimą gynybą. Šį kartą kauniečiai namuose nenusileido Latvijos čempionate rungtyniaujančiai „Jelgava“ ekipai – 0:0.

Pirmą kartą aikštėje su „Stumbro“ marškinėliais pasirodė keturi nauji žaidėjai, dviejų iš jų registracijos dokumentai jau sutvarkyti ir jie galės padėti komandai artimiausiose oficialiose rungtynėse.

Nauji veidai Kauno komandoje – legionieriai iš Brazilijos: 31-erių krašto saugo ir puolėjo pozicijose galintis rungtyniauti Eversonas Vazas (atvykęs iš Brazilijos „Foz do Iguacu“ klubo) bei 20-metis gynėjas Douglasas Brenneris Mendesas de Souza (FC „Tupi“, Brazilija).

Su komanda jau kurį laiką treniruojasi dar du žaidėjai: 25-erių brazilas saugas Eduardo Sallesas Filho bei 27-erių legionierius iš Kosta Rikos Francisco Floresas Zapata, rungtyniaujantis gynėjo pozicijoje.

Susitikime su kaimyninės šalies komanda Dariaus Gvildžio kariaunai pavojingų momentų sukurti nepavyko, o dėl naujų veidų komandoje ir dažnų keitimų kauniečiams trūko susižaidimo.

Geriausią progą pasižymėti antrajame kėlinyje turėjo E. Vazas, pamėginęs perkelti kamuolį per varžovų vartininką, tačiau pastarajam pavyko jį nukreipti už galinės linijos. Panašiu būdu „Stumbro“ vartus nuo įvarčio pirmajame kėlinyje gelbėjo ir Aleksandras Sikorskis.

Nors dvikova baigėsi be įvarčių, kovos netrūko – svečiai iš Latvijos užsidirbo net dvi raudonas korteles.

„Stumbras“ šiame susitikime vertėsi be Roberto Vėževičiaus, Giorgio Russo bei Nerijaus Mačiulio, kurie vis dar gydosi traumas. Nerungtyniavo ir susirgęs Artūras Rimkevičius.

„Stumbras“: A. Sikorskis, L. Baranauskas, K. Janonis, E. Vazas, V. Armanavičius, T. Snapkauskas, L. Čerkauskas, R. Sadauskas, D. Mendesas de Souza, K. Upstas ir F. Floresas.

Po keitimų antrajame kėlinyje aikštėje pasirodė: M. Zaleckis, E. Sallesas, K. Eriba, H. Wakino ir A. Bareikis.

Kitas Kauno klubo varžovas „SMScredit.lt A lygoje“ – Marijampolės „Sūduvos“ klubas.