35 turas / Lap 05 , Vilnius
36 turas / Lap 12 , Kaunas
36 turas / Lap 12 , Marijampolė
36 turas / Lap 12 , Šiauliai
36 turas / Lap 12 , Panevėžys
36 turas / Lap 12 , Vilnius

„Stumbras“ vienai iš stipriausių Latvijos čempionato komandų pardavė lyderį

„Stumbras“ vienai iš stipriausių Latvijos čempionato komandų pardavė lyderį
Sauliaus Čirbos nuotr.

Lietuvos futbolo A lygos vidutiniokas Kauno „Stumbras“ atsisveikino su vienu iš savo lyderių – brazilu Lucasu Villela.

25-erių metų saugas buvo parduotas Latvijos čempionato Ventspilio „Ventspils“ klubui, kuris praėjusių metų šalies pirmenybėse užėmė 2-ąją vietą ir netrukus kovos Europos lygos varžybose.

Šiuo metu Ventspilio komanda po 14 rungtynių savo sąskaitoje turi 20 taškų ir turnyro lentelėje žengia 5-oje pozicijoje.

„Stumbras“ tapo klubu, kuriame galėjau įrodyti savo vertę Lietuvoje ir tapti žinomu dėl gero žaidimo. Linkiu komandai sėkmės. Nuo šiol rungtyniausiu Latvijoje ir tikiuosi sėkmingai pasirodyti dar vienoje Europos valstybėje. Tikiuosi, kad vieną dieną pavyks sugrįžti į Lietuvą ir iškovoti daugiau titulų“, – su Kauno klubu atsisveikino saugas.

L. Villela Kauno klubo garbę gynė nuo 2017 metų ir labai svariai prisidėjo prie istorinio „Stumbro“ trofėjaus – tais pačiais metais iškovotos LFF taurės.

Su „Stumbru“ brazilas du kartus žaidė LFF taurės finale, sykį kovojo Supertaurėje, o praėjusiais metais debiutavo Europos lygos varžybose.

Šiame sezone L. Villela per 13 rungtynių pelnė 4 įvarčius, o per savo karjerą A lygoje sužaidė 56 mačus, per kuriuos pasižymėjo 7 įvarčiais bei 7 rezultatyviais perdavimais.

Laikinosios sostinės komandoje taip pat tikrai nepamatysime puolėjo Nasro Boucharebo ir šiuo metu Vilniaus „Žalgirio“ peržiūroje dalyvaujančio Antonio Belo.