„Stumbras" įveikė svečius iš Latvijos

Šeštadienį Kaune „Stumbras" sužaidė priešpaskutines draugiškas varžybas prieš startą A lygoje. Rezultatu 2:0 (0:0) įveiktas FK „Liepaja" klubas.

Nuo pat varžybų pradžios pasijuto didelis komandų lygių skirtumas - „Stumbras" už varžovus buvo pranašesnis visais aspektais. Varžovai per pirmąjį kėlinį vos kartą smūgiavo į vartų plotą ir nekėlė nei vieno kampinio, tuo tarpu kauniečiai susikūrė nemažai gerų progų, kurių niekaip nepavykdavo realizuoti. Realiausias progas pasižymėti turėjo E. Skripkinas, A. Rimkevičius ir M. Dapkus.

Antroje rungtynių dalyje „Stumbro" žaidėjai ir toliau demonstravo, jog yra geriau pasirengę tiek taktiškai, tiek ir fiziškai. Tačiau nepaisant to, pirmojo įvarčio reikėjo laukti gana ilgai, iki tol, kol kėlinio viduryje 11 metrų baudinį uždirbo ir pats sėkmingai realizavo A. Rimkevičius. Vėliau sekė reto grožio N. Mačiulio įvartis, kuriam tai buvo pirmasis įvartis atstovaujant komandą. Vėliau, nežiūrėdami į rezultatą, kauniečiai ir toliau spaudė varžovus, o puolime parodė ne vieną gražų epizodą, tačiau rezultato padidinti nebepavyko - iškovota pergalė 2:0

Paskutines pasirengimo sezonui varžybas „Stumbras" planuoja žaisti po savaitės, vasario 21 dieną. Varžovas - Lietuvos U - 19 rinktinė. Rungtynių laikas dar bus patikslintas.

Šiose varžybose Kauno komandos treneris D. Gvildys pernelyg nebeekspermentavo sudėtimi ir rėmėsi pagrindiniais žaidėjais. Starto sudėtyje rungtynes pradėjo: A. Sikorskiy, A. Belov, A. Račkus, L. Čerkauskas, M. Dapkus, R. Sadauskas, E. Skripkinas, V. Armanavičius, A. Rimkevičius, T. Snapkauskas ir K. Upstas. Po keitimų aikštėje pasirodė: A. Bareikis, R. Blaževičius, N. Mačiulis, I. Prieskenis ir M. Eiza.