„Stumbras“ į Kiprą vešis įvarčio persvarą

Sauliaus Čirbos/fcstumbras.lt nuotr.

Europos taurių varžybų kampaniją sėkmingai pradėjo ir LFF taurės laimėtojai Kauno „Stumbro“ futbolininkai.

Kauniečiai ketvirtadienį Alytuje netikėtai 1:0 palaužė Limasolio „Apollon“ klubą iš Kipro. Būtent svečiai buvo laikomi aiškiais mačo favoritais.

Šios rungtynės dėl prastų gamtinių sąlygų truko visa valanda ilgiau, nei buvo numatyta.

Sužaidus 28 minutes, teisėjas iš Gruzijos Georgi Vadačkorija nutraukė rungtynes, nes dėl stiprios liūties žaisti futbolininkams tapo neįmanoma, jie maudėsi balose.

Dvikova buvo pratęsta tik maždaug po valandos. Aprimus smarkiam lietui, vaizdas aikštėje nesikeitė. „Apollon“ dominavo ir kontroliavo situaciją, o „Stumbro“ komanda dažniausiai gynėsi.

Atrėmę varžovų atakas, kauniečiai ieškojo galimybių kontratakoms. Viena tokių pasitaikė jau per teisėjo pridėtą laiką. Tuomet „Stumbro“ saugas gruzinas Levanas Mačarašvilis nuskubėjo į greitą ataką ir puikiu tolimu smūgiu išvedė saviškius į priekį – 1:0.

L. Mačarašvilio įvartis lėmė, kad „Stumbras“ į Kiprą vešis vieno įvarčio persvarą. Atsakomosios rungtynės vyks liepos 19 dieną.