Tiesiogiai 11 turas / Bal 28 13:00 , Kaunas
Tiesiogiai 11 turas / Bal 28 15:00 , Gargždai
Tiesiogiai 11 turas / Bal 28 17:00 , Marijampolė
Tiesiogiai 11 turas / Bal 28 19:00 , Alytus
Tiesiogiai 12 turas / Geg 01 15:00 , Šiauliai
Tiesiogiai 12 turas / Geg 01 17:00 , Vilnius
Tiesiogiai 12 turas / Geg 02 18:00 , Telšiai

„Stumbras“ draugiškose rungtynėse Latvijoje nepralaimėjo

Šeštadienį „Stumbras“ vyko į Daugpilį, kur žaidė draugiškas rungtynes su Latvijos aukščiausioje lygoje žaidžiančia „Daugavpils“ komanda. Po pirmojo kėlinio atsilikę vienu įvarčiu, varžybų pabaigoje rezultatą kauniečiai spėjo išlyginti – 1:1.

„Stumbras“ varžybas pradėjo šia sudėtimi: G. Kvedaras, A. Račkus, N. Mačiulis, E. Skripkinas, M. Dapkus, G. Klevinskas, T. Snapkauskas, V. Armanavičius, I. Prieskenis, M. Eiza ir M.E. Djabrailovas. Antrajame kėlinyje aikštėje pasirodė vartininkas A. Sikorskis, D. Stradalovas, A. Belovas, M. Varanauskas, L. Pupšys, R. Blaževičius ir V. Žemaitis. Dėl traumų nerungtyniavo A. Rimkevičius, K. Upstas, A. Bareikis, L. Čerkauskas ir L. Jurevičius, o R. Sadauskas šiuo metu atstovauja Lietuvos U-19 rinktinę.

Rungtynės prasidėjo gana ramiu poziciniu žaidimu, nė vienai komandai pernelyg neaštrinant žaidimo. Tačiau pirmieji pavojingą progą sukūrė šeimininkai, kuomet iš toli jų žaidėjo smūgiuotas kamuolys sudrebino vartų skersinį. Tuo tarpu Kauno komandos gretose į vartus smūgiuoti mėgino M. Dapkus ir I. Prieskenis. Kurį laiką kontroliavę žaidimą, „Stumbro“ žaidėjai klaidos gynyboje neišvengė: vieną pavojingą varžovų smūgį atrėmė G. Kvedaras, tačiau po kampinio nespėję tinkamai išsirikiuoti gynyboje, kauniečiai 38-ąją min. praleido pirmąjį įvartį.

Po pertraukos Daugpilio komanda turėjo dar vieną idealią progą, kuomet netoli vartų atsidūręs jų žaidėjas smūgiavo visai šalia jų. Tuo tarpu „Stumbras" mėgino kontratakuoti, tačiau trūko tikslumo ir tinkamų sprendimų baigiamosiose atakos fazėse. Rungtynėms einant į pabaigą, kairiame aikštės krašte perdavimą gavo R. Blaževičius, kuriam pavyko sėkmingai perduoti kamuolį į baudos aikštelę įkirtusiam D. Stradalovui, kuris 87-ąją min. galvą nukreipė kamuolį į vartus. Paskutinę varžybų minutę šeimininkai dar turėjo gerą progą išplėšti pergalę, tačiau kamuolį toliau nuo vartų numušė M. Dapkus.

Vienintelio susitikimo įvarčio autorius D. Stradalovas džiaugėsi, jog į Kauną komanda grįžta nepralaimėjusi: „Atvažiavus tokį ilgą kelią, nesinori grįžti pralaimėjus, tad svarbiausia, jog su gera nuotaika grįžtame namo. Pačios rungtynės buvo sunkios, nes visą savaitę sunkiai treniravomės, jautėsi nuovargis, o varžovai galbūt buvo energingesni. Sužaidėme lygiosiomis, nemanau, kad rezultatas blogas, o žaidimas, mano manymu, buvo apylygis.“

Jau ateinantį penktadienį „Stumbro“ laukia susitikimas su Utenos „Uteniu“, kuris 17:30 vyks NFA stadione Kaune.