27 turas / Rug 31 , Vilnius
28 turas / Rug 12 , Marijampolė
28 turas / Rug 12 , Telšiai
28 turas / Rug 13 , Gargždai
28 turas / Rug 14 , Kaunas
28 turas / Rug 14 , Šiauliai
Tiesiogiai 29 turas / Rug 19 19:30 , Alytus
Tiesiogiai 29 turas / Rug 19 19:30 , Vilnius
Tiesiogiai 29 turas / Rug 21 17:00 , Panevėžys
Tiesiogiai 29 turas / Rug 21 17:00 , Kaunas
Tiesiogiai 29 turas / Rug 21 18:25 , Gargždai
Tiesiogiai 24 turas / Rug 24 19:00 , Kaunas
Tiesiogiai 34 turas / Rug 26 18:30 , Gargždai
Tiesiogiai 34 turas / Rug 27 16:00 , Šiauliai

"Šiaulius" ir "Kruoją" paliko vartininkai

"Šiaulius" ir "Kruoją" paliko vartininkai
foto: Arvistas Keras/zalgiris-vilnius.lt

Vilniaus miesto futbolo draugijai „Žalgiris“ priklausantis vartininkas Ignas Plūkas keičia komandą. 20-metis vartininkas paliko „Šiaulių“ ekipą ir buvo išnuomotas LFF I lygoje žaidžiančiam Utenos „Uteniui“.

Su Šiaulių komanda Lietuvos „SMScredit.lt A lygoje“ 195 cm ūgio vartininkas sužaidė 17 rungtynių. I. Plūkas yra sužaidęs 8 rungtynes Lietuvos jaunimo (iki 21 metų) rinktinėje, o Utenos komandoje gali debiutuoti jau šiandien per rungtynes su Radviliškio „Lokomotyvu“.

Šiame sezone sėkmingai rungtyniaujantis „Kruojos“ klubas atsisveikino su vartininku iš Latvijos Artūru Vaičuliu. Sutartis nutraukta abipusiu susitarimu.

24 metų vartininkas prie „Kruojos“ kolektyvo prisijungė prieš šį sezoną. Artūrs A lygoje į aikštę žengė šešis kartus bei iš viso rungtyniavo 540 minutes. Per šį laiką braliukas praleido keturis įvarčius, o „Kruoja“ šventė tris pergales ir dukart sužaidė lygiosiomis.

Pakruojo „Kruojos“ klubas dėkoja latviui už indėlį į komandos žaidimą bei profesionalumą ir linki didžiausios sėkmės tolimesnėje karjeroje.

Taip pat „Kruojos“ klube daugiau nematysime futbolininko iš Dramblio Kaulo Kranto Thome‘o, su kuriuo taip pat nutraukta sutartis.