31 turas / Spa 03 , Gargždai
23 turas / Spa 14 , Vilnius
32 turas / Spa 15 , Marijampolė
32 turas / Spa 16 , Kaunas
32 turas / Spa 16 , Telšiai
32 turas / Spa 17 , Gargždai
Tiesiogiai 32 turas / Spa 18 17:00 , Kėdainiai
Tiesiogiai 25 turas / Spa 20 18:00 , Kaunas
Tiesiogiai 23 turas / Spa 24 17:00 , Alytus
Tiesiogiai 20 turas / Spa 27 18:00 , Kaunas
Tiesiogiai 20 turas / Spa 27 20:00 , Vilnius
Tiesiogiai 33 turas / Spa 29 18:00 , Vilnius
Tiesiogiai 33 turas / Spa 30 13:00 , Kėdainiai
Tiesiogiai 33 turas / Spa 30 15:00 , Vilnius

Šiauliuose R.Radavičiui labiausiai trūksta šeimos

Šiauliuose R.Radavičiui labiausiai trūksta šeimos
foto: Saulius Čirba/zalgiris-vilnius.lt

Jau penktadienį Vilniaus futbolo klubas „Žalgiris“ susitiks su svečiais iš Saulės miesto – „Šiaulių“ futbolininkais, kuriems atstovaus buvęs žalgirietis Ramūnas Radavičius.

Keturis kartus Lietuvos čempionų taurę į viršų kėlęs futbolininkas sausio mėnesį sustiprino šiauliečių ekipą, kuri šiais metais ketina prasibrauti į pirmąjį turnyro lentelės penketą. Deja, kol kas žaidimas klubo siekių neatspindi.

„Kol kas rezultatai prasti, bet mes žinome to priežastį: esame neseniai susirinkę, dar šiek tiek trūksta pasiruošimo. Daug dirbame, kad tai ištaisytume, treniruojamės po du kartus per dieną, todėl tikime, kad ateityje viskas bus gerai“, - sakė buvęs žalgirietis R. Radavičius.

Saugas tikino, kad naujos komandos draugai jį priėmė labai šiltai, o tai, kad bus išrinktas  kapitonu – šiek tiek netikėta.

„Natūralu, kad kapitonu buvo išrinktas geriausias komandos žaidėjas, tad dėl to visai nesistebiu“, - šmaikštavo futbolininkas.

Šiaulių centre įsikūręs R. Radavičius pasakojo, kad nors komandoje ne jis vienas naujokas, tačiau priprasti prie naujų žaidėjų nebuvo sunku.

„Komandoje ganėtinai daug lietuvių, visi esame matę vienas kitą žaidžiant,tad su jais susižaisti lengva. Tik su užsieniečiais kol kas trūksta susikalbėjimo, supratimo, bet artimiausiu metu ir tai pataisysime“, - sakė plungiškis.

Futbolininkas pasakojo, kad gyvenimas Saulės mieste šiek tiek skiriasi, nes tai – žymiai mažesnis miestas nei sostinė, tačiau labai tvarkingas. Visgi didžiausias iššūkis visai nesusijęs su miestu.

„Vilniuje yra likusi šeima: vaikams reikia eiti į mokyklą, žmonai – į darbą. Sunku, kai jie toli, bet tikiuosi prie to priprasti“, - vylėsi buvęs žalgirietis.

Nors toli nuo Vilniaus, tačiau FK „Žalgirio“, kur praleido ne vienerius metus, žaidėjas nepamiršta: tenka ir pabendrauti su buvusiais komandos draugais, ir sekti komandos naujienas bei žaidimą, kuris R. Radavičiaus manymu yra stipriai pasikeitęs.

„Žinau visus žaidėjus, todėl tikėjausi galingesnio starto, bet dabar yra sezono pradžia, dar visiems reikia „įsivažiuoti“. Manau, kad ateityje žaidimas tik gerės“, - savo įžvalgomis dalinosi saugas.

Žaidėjas nepamiršo paminėti ir vyriausiojo žalgiriečių trenerio Valdo Dambrausko, su kuriuo yra tekę dirbti Panevėžio „Ekrano“ klube: „Tuo metu jis nebuvo pagrindinis treneris, todėl neturėdavo daug progų pasireikšti. Bet manau, kad „Žalgirio“ klubas priėmė teisingą sprendimą pasirinkdami būtent šį strategą.“

Nors ir sezono pradžia „Šiaulių“ futbolininkams nebuvo tokia, kokios tikėjosi, tačiau penktadienį jie ketina į aikštę žengti rimtai nusiteikę.

„Važiuosime į Vilnių žaisi futbolo. Stengsimės nepralaimėti, o kaip viskas bus – dar pamatysime“, - sakė šiauliečių kapitonas.

Rungtynės tarp FK „Žalgiris“ ir FK „Šiauliai“ vyks kovo 13 dieną Lietuvos futbolo federacijos stadione, 19:30 val.