11 turas / Bal 27 , Telšiai
11 turas / Bal 28 , Gargždai

„Šiauliai“ Lenkijoje buvo sutriuškinti

Kol „SMScredit.lt A lygoje" trumpa pertrauka, „Šiauliai" vyko į Lenkiją, kur sužaidė draugiškas rungtynes su „Ekstraklasa" lygoje rungtyniaujančiu „GKS Gornik Leczna" klubu. Šiauliečiai 0:4 turėjo pripažinti lenkų pranašumą.

„Šiauliai": Povilas Valinčius (Edgaras Mikšėnas), Vytas Gašpuitis, Tomas Rapalavičius, Ramūnas Radavičius, Tamazis Čargeišvilis (Modestas Vorobjovas), Donatas Petrauskas (Rokas Gedminas), Sergejus Ševčiukas (peržiūroje dalyvaujantis žaidėjas), Tadas Eliošius (Rolandas Leščius), Dovydas Medžiaušis (Lucas Moraesas), Edvinas Jasaitis (Deividas Šešplaukis), Kirilas Nesterenka.

Nuo pat rungtynių pradžios „Šiauliai" laukė lenkų klaidų ir bandė kontratakuoti. Kelis kartus „Šiauliai" surengė puikias atakas, kurias užbaigti pritrūkdavo tikslumo ar patikimai sužaisdavo varžovų vartininkas. „GKS Gornik Leczna" taip pat turėjo progų pasižymėti, tačiau ir „Šiaulių" vartininkas Povilas Valinčius žaidė patikimai bei neleido varžovams pelnyti įvarčio. Pirmasis kėlinys baigėsi nulinėmis lygiosiomis.

Antrajame kėlinyje Lenkijos klubas įrodė savo pranašumą, kai 60 minutę pirmąjį kartą pasiuntė kamuolį į šiauliečių vartus. Po 12 minučių lenkai dar kartą pasinaudojo savo susikurta proga. Rungtynėms artėjant į pabaigą šeimininkai dar su kartus „sušaudė" jaunąjį Edgarą Mikšėną.

Po šių rungtynių „Šiauliai" grįžo į Šiaulius, kur toliau ruošis artėjančioms rungtynėms su Marijampolės „Sūduva", kurios vyks balandžio 4 d, Gytarių dirbtinės dangos stadione. Įėjimas į šias rungtynes NEMOKAMAS!