14 turas / Rug 08 , Panevėžys
15 turas / Rug 12 , Marijampolė
15 turas / Rug 14 , Vilnius
15 turas / Rug 16 , Gargždai
16 turas / Rug 20 , Panevėžys
16 turas / Rug 20 , Vilnius
17 turas / Rug 27 15:00 , Gargždai
17 turas / Rug 27 17:00 , Vilnius
17 turas / Rug 27 19:00 , Marijampolė
18 turas / Spa 02 19:00 , Vilnius
18 turas / Spa 03 15:00 , Kaunas
18 turas / Spa 03 17:00 , Panevėžys
16 turas / Spa 10 17:00 , Gargždai
19 turas / Spa 20 18:00 , Gargždai

"Šiauliai" draugiškose rungtynėse įveikė "Klaipėdos granitą"

"Šiauliai" draugiškose rungtynėse įveikė "Klaipėdos granitą"
foto: fcsiauliai.lt

Liepos 10 d. į pirmąją treniruotę po neilgų atostogų susirinkę "Šiauliai" savo aikštėje sužaidė draugiškas rungtynes su "SMScredit.lt A lygos" turnyro lentelės kaimyne "Klaipėdos granito" komanda. Dvikovą rezultatu 2:1 laimėjo aikštės šeimininkai.

Įvarčius pelnė N. Tokič bei po puikaus R. Gedmino reido kamuolį tiesiai prieš vartus gavęs R. Leščius. Rungtynėms artėjant į pabaigą rezultatą sušvelnino klaipėdietis A. Lukošius.

Šiose rungtynėse abi komandos nevengė eksperimentų aikštelėje. „Šiauliai“ sudėtyje išbandė keturis galimus kandidatus į pagrindinę sudėtį. Į vartus stojo Moldovos pilietybę turintis vartininkas Andrejus Stinca. 25 metų vartų sargas praeitą sezoną praleido tėvynėje, kur gynė Tiraspolio „Dinamo“ klubo garbę. Jo tautietis Stefanas Kalavlanas šiandienos susitikime rungtyniavo krašto gynėjo pozicijoje.

Kiti du legionieriai taip pat žaidė gynyboje. Azerbaidžano pilietis Alminas Gasanovas į „Šiaulius“ atvyko iš Latvijos, kur krašto gynėjo pozicijoje dalyvavo Rygos „Daugavos“ komandos peržiūroje. Kirgizas Tamarlanas rungtyniavo centro gynėjo pozicijoje.

Po rungtynių mintimis pasidalino „Šiaulių“ vyr. treneris Gediminas Jarmalavičius:

-Treneri, kaip vertinate šį kontrolinį mačą?

-Dirbam po du kartus i dieną, tai galiu pasakyti, kad po nemažų krūvių rezultatas tenkina. Turėjom tik dvi treniruotes su kamuoliais, kol kas dirbam fizinio pasirengimo gerinimui. Treniruotės nelengvos. Jei būtume žaidę be keitimų, rezultatas gal būt ir būtu kitoks, tačiau daug eksperimentavome sudėtimi. Šios rungtynės nebuvo skirtos žūt būt iškovoti pergalę- 

-Sudėtyje net keturi nauji kandidatai, ką galite pasakyti apie juos?

-Kai kurie žaidėjai išėjo, į jų vietą ieškome naujų. Galiu pasakyti, jog tai nėra paskutiniai kandidatai. bus dar peržiūrų. Po tokio trumpo laiko sunku daryti ilgalaikes išvadas tačiau galiu pasakyti, kad po rungtynių ir kelių treniruočių, jei pavyks suderinti detales, komandoje lieka kirgizas Tamarlan ir vartininkas iš Moldovos Andrej Stinca. Kitų dviejų kandidatų likimas dar nėra iki galo aiškus, būtume linkę duoti jiems daugiau laiko, visgi manau, kad su Alminu Gasanovu iš Azerbaidžano teks atsisveikinti. Šiai dienai jis dar neatitinka komandos lygio.

-Koks pasiruošimo planas toliau?

-Didelių planų neturime. Žaisime rungtynes dviemis sudėtimis tarpusavyje, žiūrėsime analizuosime. Kaip ir minėjau dar kviesime keletą žaidėjų į peržiūrą. Jie savo šansą turės išnaudoti sunkiu darbu treniruotėse.

 -Kokias pozicijas dar planuojate stiprinti?

 -Toliau tęsiame kraštinio gynėjo paieškas. Taip pat norime stiprinti ir puolamąjį potencialą. Ieškosime žaidėjo galinčio rungtyniauti po puolėju. Vadinamojo „10 – tojo numerio“.  Antrojo vartininko pozicija taip pat dar nėra gautinai aiški, kandidatų yra daug. Šiandien savo šansą gavo Edgaras Mikšėnas.