Sėkminga Lietuvos rinktinės atkarpa nutrūko Minske

Elvio Žaldario nuotr.

Lietuvos nacionalinei vyrų rinktinei nepavyko Minske pratęsti nepralaimėtų rungtynių serijos. Mūsiškiai rezultatu 0:2 pralaimėjo baltarusiams ir nukrito į trečią vietą UEFA Tautų lygos C diviziono 4-oje grupėje.

Donatas Kazlauskas šiose rungtynėse pirmasis atliko smūgį 4 minutę į varžovų vartus. Po minutės Jevgenijus Jablonskis, pasinaudojęs lietuvių klaida gynyboje, išvedė į priekį aikštės šeimininkus.

Tomas Švedkauskas 16 min. atrėmė Vitalijaus Lisakovičiaus smūgį. Lietuviai po šio momento atsakė Vykinto Slivkos ataka, tačiau žaidėjo smūgiuotas kamuolys skriejo dešiniau vartų virpsto.

Baltarusiai 20 min. padvigubino savo persvarą, kuomet po kampinio pasižymėjo Maksas Ebongas.

Šansą sumažinti deficitą turėjo Edgaras Utkus, tačiau 25 min. neišnaudojo baudos smūgio. Žaidybinę iniciatyvą mėginusiems perimti lietuviams sunkiai sekėsi regzti atakas klampioje „Dinamo“ stadiono aikštėje, o baltarusiai drausmingai gynėsi.

Prieš pat kėlinio pabaigą T. Švedkauskas išgelbėjo lietuvius nuo galimo įvarčio, sustabdęs Maksimo Skavyšo reidą.

Antrajame kėlinyje Aleksandras Sačivka ir Ivanas Bacharas pagrasino T. Švedkausko vartams. Mūsiškiams atakų nepavyko užbaigti smūgiais į varžovų vartų plotą, nepaisant padidintų pastangų puolime.

Lapkričio 18 dieną Lietuvos rinktinė žais paskutines grupės rungtynes išvykoje prieš Kazachstano rinktinę, kuri šiandien rezultatu 1:3 nusileido Albanijos futbolininkams.