31 turas / Spa 03 , Gargždai
23 turas / Spa 14 , Vilnius
32 turas / Spa 15 , Marijampolė
32 turas / Spa 16 , Kaunas
32 turas / Spa 16 , Telšiai
32 turas / Spa 17 , Gargždai
Tiesiogiai 32 turas / Spa 18 17:00 , Kėdainiai
Tiesiogiai 25 turas / Spa 20 18:00 , Kaunas
Tiesiogiai 23 turas / Spa 24 17:00 , Alytus
Tiesiogiai 20 turas / Spa 27 18:00 , Kaunas
Tiesiogiai 20 turas / Spa 27 20:00 , Vilnius
Tiesiogiai 33 turas / Spa 29 18:00 , Vilnius
Tiesiogiai 33 turas / Spa 30 13:00 , Kėdainiai
Tiesiogiai 33 turas / Spa 30 15:00 , Vilnius

Savaitės vienuolikėje – šešių komandų žaidėjai

Savaitės vienuolikėje – šešių komandų žaidėjai
hegelmannsports.lt nuotr.

Praėjusios savaitės simbolinėje „Optibet A lygos“ vienuolikėje atsidūrė šešių komandų futbolininkai.

Ignas Plūkas (Kauno rajono „Hegelmann Litauen“): Praėjusią savaitę vartų sargas jau devintą kartą šiame sezone nepraleido įvarčio. Rungtynėse su „Panevėžiu“ I. Plūkas atrėmė 6 varžovų smūgius, surinko 250 „InStat“ naudingumo balų ir atliko vos vieną netaiklų perdavimą iš 38 (97 proc.).

Jevgenas Jefremovas (Marijampolės „Sūduva“): Aktyviai į atakas jungęsis ukrainietis buvo pastebimas ir svariai prisidėjo prie vieno „Sūduvos“ pelnyto įvarčio. Po J. Jefremovo rezultatyvaus perdavimo pirmuoju įvarčiu pasižymėjo Xabi Auzmendi.

Jeremy Fernandesas (Telšių „Džiugas“): Vidurio gynėjas dvikovoje su Vilniaus „Žalgiriu“ laimėjo 74 proc. dvikovų ir taikliu smūgiu galva pelnė pergalingą įvartį, išplėšusį istorinę pergalę prieš čempioną. J. Fernandesas surinko 247 „InStat“ naudingumo balus.

Davydas Arlauskis (Telšių „Džiugas“): Telšiškis sužaidė dar vieną puikų mačą prieš savo buvusį klubą. 269 „InStat“ naudingumo balus surinkęs futbolininkas atliko net 2 rezultatyvius perdavimus, taip prisidėdamas prie abiejų komandos pelnytų įvarčių.

Aleksandras Levšinas (Vilniaus „Riteriai“): Kairiajame krašte rungtyniavęs A. Levšinas puikiai susitvarkė su gynybinėmis funkcijomis – laimėjo 89 proc. dvikovų bei surinko 258 „InStat“ naudingumo balus. Taip pat „Riterių“ gynėjas perėmė 11 kamuolių.

Klaudijus Upstas (Kauno rajono „Hegelmann Litauen“): 246 „InStat“ naudingumo balus surinkęs K. Upstas sužaidė dar vieną solidų mačą. Susidūrime su „Panevėžiu“ dešiniajame krašte žaidęs futbolininkas atliko 3 „raktinius perdavimus“, iš kurių vienas buvo rezultatyvus – baigėsi pergalingu įvarčiu.

Levanas Mačarašvilis (Kauno rajono „Hegelmann Litauen“): Legionierius iš Sakartvelo savo komandai išplėšė labai svarbią pergalę, iš viso atlikdamas 4 smūgius į vartų plotą. L. Mačarašvilis praėjusią savaitę surinko net 306 „InStat“ naudingumo balus.

Elivelto („Panevėžys“): Dvejas rungtynes praėjusią savaitę sužaidęs brazilas, atitinkamai surinko 305 bei 242 „InStat“ naudingumo balus. Elivelto iš viso atliko 7 smūgius, iš kurių vienas pasiekė tikslą – tai buvo išlyginamasis įvartis į „Žalgirio“ vartus.

Xabi Auzmendi (Marijampolės „Sūduva“): Geriausią atkarpą šiame sezone žaidžiantis ispanas pelnė abu vicečempionų įvarčius mače Alytuje. X. Auzmendi į simbolinę vienuolikę buvo išrinktas antrą kartą iš eilės – jis surinko 272 „InStat“ naudingumo balus.

Linas Pilibaitis („Kauno Žalgiris“): 10-ąjį savo šio sezono įvartį patyręs žalgirietis pelnė efektingu smūgiu į tolimąjį vartų kampą, išplėšdamas komandai pergalę dvikovoje su Gargždų „Banga“. Iš viso L. Pilibaitis atliko net 6 smūgius į vartus.

Mindaugas Grigaravičius (Vilniaus „Riteriai“): Trečią sezoną sostinės klube žaidžiantis klaipėdietis taip pat pasiekė dviženklę pelnytų įvarčių ribą „Optibet A lygoje“. M. Grigaravičius į Kėdainių „Nevėžio“ vartus pasiuntė dublį bei surinko 260 „InStat“ naudingumo balų.