10 turas / Geg 04 , Kaunas
11 turas / Geg 09 , Vilnius
11 turas / Geg 09 , Telšiai
11 turas / Geg 10 , Panevėžys
11 turas / Geg 11 , Gargždai
11 turas / Geg 11 , Alytus
Tiesiogiai 12 turas / Geg 16 20:00 , Alytus
Tiesiogiai 12 turas / Geg 17 15:00 , Raudondvaris
Tiesiogiai 12 turas / Geg 17 17:00 , Panevėžys
Tiesiogiai 12 turas / Geg 17 17:25 , Kaunas
Tiesiogiai 12 turas / Geg 18 16:00 , Šiauliai
Tiesiogiai 13 turas / Geg 23 19:30 , Gargždai
Tiesiogiai 13 turas / Geg 23 19:30 , Kaunas
Tiesiogiai 13 turas / Geg 24 19:00 , Vilnius

Saulės mieste „Kruoja“ sieks užtemdyti dangų

Saulės mieste „Kruoja“ sieks užtemdyti dangų
foto: Evaldas Černiauskas/fkkruoja.lt

18-ojo A lygos turo rungtynėse Pakruojo „Kruoja“ trečiadienį svečiuosis Saulės mieste, kur susitiks su savo geografiniais ir turnyro lentelės kaimynais. Šiose rungtynėse pakruojiečių tikslas vienas – iškovoti pergalę ir užtemdyti „Šiaulių“ aistruolių nuotaikas.

Šios rungtynės ekipoms yra labai svarbios, kadangi lentelėje jas skiria vos du taškai. Aukščiau šiuo metu su 19 taškų yra „Kruoja“, tuo tarpu šiauliečiai žengia šešti. Komandų stovyklose vyraujančios nuotaikos – pakankamai neblogos. Su nemažai svarbių žaidėjų atsisveikinę Saulės miesto atstovai prieš keletą dienų Panevėžyje parodė, kad tai jų nesusilpnino, galbūt netgi priešingai – dar labiau sutelkė. Jaunimas pademonstravo puikų atsidavimą ir prieš „Ekraną“ pralaimėjo tik paskutinėmis minutėmis (1:2).

„Šiauliai“ netgi pirmavo, kai jų lyderis Arminas Vaskela pirmajame kėlinyje pasiuntė kamuolį į Tado Kaunecko saugomus vartus. Būtent A.Vaskela ir Tautvydas Eliošius yra bene pavojingiausi varžovų ginklai, šiuo metu demonstruojantys neblogą sportinę formą. Tiesa, su „Ekranu“ visa komanda sužaidė neblogai ir jaunimo nuvertinti tikrai negalima.

Vis dar perėjimų lango laukianti „Kruoja“ savaitgalį namuose priėmė „Atlantą“ ir pademonstravusi gerą futbolą iškovojo pelnytą pergalę rezultatu 2:0. Šis laimėjimas Pakruojo klubui turėtų suteikti tik dar daugiau pasitikėjimo savo jėgomis, ką prieš dvikovą akcentavo ir vyriausiasis treneris Aidas Dambrauskas.

„Savaime suprantama, mums pergalės labai reikėjo ir dabar esame tikrai optimistiškai nusiteikę. Žaisti Šiauliuose niekada nebūna lengva, tad tikimės sunkios kovos, tačiau mus tenkins tik pergalė“, - ryžtingai kalbėjo treneris.

Pasak stratego, kaip parodė susitikimas Panevėžyje, pasikeitusių „Šiaulių“ nuvertinti tikrai negalima: „Ši ekipa turi daug talentingo jaunimo, kuris tik per plauką liko be taškų Aukštaitijos stadione, tad apie kažkokį neįvertinimą negali būti jokios kalbos. Mes vis dar turime labai menką žaidėjų pasirinkimą, tačiau nepaisant to eisime į aikštę ir kausimės dėl pergalės, nes akistatos su turnyro lentelės kaimynais yra itin svarbios.“

Rungtynių Šiaulių miesto savivaldybės stadione pradžia trečiadienį 20 val. Kviečiame atvykti į stadioną ir palaikyti mūsų komandą!