27 turas / Rug 11 , Šiauliai
30 turas / Rug 16 , Kaunas
30 turas / Rug 17 , Telšiai
30 turas / Rug 17 , Šiauliai
30 turas / Rug 18 , Marijampolė
30 turas / Rug 18 , Vilnius
Tiesiogiai 20 turas / Rug 27 19:00 , Vilnius
Tiesiogiai 31 turas / Spa 01 15:00 , Jonava
Tiesiogiai 31 turas / Spa 01 17:00 , Kaunas
Tiesiogiai 31 turas / Spa 02 17:55 , Panevėžys
Tiesiogiai 32 turas / Spa 08 13:00 , Telšiai
Tiesiogiai 32 turas / Spa 09 13:00 , Kaunas
Tiesiogiai 32 turas / Spa 09 15:00 , Jonava
Tiesiogiai 32 turas / Spa 09 17:55 , Vilnius

S. Kerla: Prieš „Atlantą“ sieksime keršto

S. Kerla: Prieš „Atlantą“ sieksime keršto
foto: Vilius Aleksandravičius / fkzalgiris.lt
Po paskutinio susitikimo Klaipėdoje, kuomet Vilniaus „Žalgirio“ futbolininkai pralaimėjo rezultatu 2:4, dauguma žalgiriečių dar vis laukia progos atsirevanšuoti „Atlantui“ už šį antausį. Tam jie progą turės jau rugpjūčio 24 dieną.
 
Birželio 1-ąją žalgiriečiams apie pergalę neleido pagalvoti fantastiškas Andrejaus Paniukovo žaidimas ir ruso pelnytas „hat-trickas“, o Vilniaus komandos neišgelbėjo ir Lino Pilibaičio dublis. „Žalgirio“ futbolininkai bei sirgaliai šio pralaimėjimo dar vis nepamiršo ir trokšta išvysti saldų revanšą prieš Klaipėdos ekipą, o vienas iš tokių – Semiras Kerla.
 
„Labai daug galvojome apie paskutinį pralaimėjimą Klaipėdoje, nes tada praleidome net keturis įvarčius. Mes būsime labai motyvuoti šiame mače, nes mes turime atsirevanšuoti. Atėjo laikas pasiekti geresnį rezultatą ir parodyti viską, ką sugebame. Tai nebus tiesiog rungtynės. Sieksime keršto. Nesvarbu, kurie žaidėjai bus įtraukti į komandos sudėtį, visi jie į aikštę žengs susikoncentravę šimtu procentų ir degs noru nugalėti varžovus“, – žodžių į vatą nevyniojo gynėjas.
 
Žalgirietis pasakojo, kad komanda šioms rungtynėms ruošiasi ypač atsakingai: treniruotės vyksta po du kartus per dieną, o visi žaidėjai dega noru nugalėti, todėl pirmadienį motyvacijos nestigs nė vienam.
 
„Kuo svarbesnės laukia rungtynės, tuo labiau esame motyvuoti jose nugalėti. Tačiau mes esame profesionalai, todėl kiekvieną kartą į aikštę žengiame lyg į paskutinį mūšį. Tikiuosi, kad šiose rungtynėse pavyks išlaikyti „sausus“ vartus, o kadangi turime gerus puolėjus, tai jie pelnys pakankamai įvarčių. Aišku, negaliu teigti, kad privalome tai padaryti, bet galiu pažadėti, kad stengsimės iš visų jėgų, kad pasirodytume geriau, nei varžovai“, – sakė S. Kerla.

Po pertraukos čempionate „Žalgirio“ ir „Atlanto“ komandos yra sėkmingiausiai žaidžiančios ir ilgiausiai pralaimėjimo nepatyrusios ekipos „SMScredit.lt A lygoje“. Klaipėdiečiai nepralaimėjo jau šešiose rungtynėse iš eilės, o „Žalgirio“ futbolininkai po pertraukos iškovojo keturias, o iš viso – šešias iš eilės pergales.
 
Revanšo atveju žalgiriečiai dar labiau padidintų atotrūkį nuo trečioje turnyro vietoje esančio „Atlanto“. Pergalės atveju komandas skirtų jau 19 taškų praraja.
 
Jau dabar 24 turo perlu vadinama dvikova tarp Vilniaus „Žalgirio“ ir Klaipėdos „Atlanto“ įvyks rugpjūčio 24 dieną. Mačas Lietuvos futbolo federacijos stadione prasidės 19 valandą 30 minučių.

Bilietus į šias rungtynes galima įsigyti visose „Bilietų pasaulio“ kasose bei interneto puslapyje www.bilietupasaulis.lt.