R.Vėževičiaus įvartis garantavo „Kruojos“ pergalę prieš Daugpilio klubą

Trečiadienį Panevėžio futbolo akademijos dirbtinės dangos stadione „Kruoja“ kontrolinėse rungtynėse išmėgino jėgas su Latvijos čempionate bronzą praėjusiame sezone iškovojusią Daugpilio „Daugavą“. Po permainingos kovos 1:0 pergalę pasiekė pakruojiečiai.

Pirmajame kėlinyje nei vienai komandai nepavyko pasižymėti. Abi ekipos turėjo keletą pusprogių, tačiau paskutinėje stadijoje futbolininkams nuolatos kažko pritrūkdavo. Kiek arčiau tikslo buvo „Kruoja“, bet pirmajame kėlinyje futbolo gerbėjai įvarčių taip ir neišvydo (0:0).

Po pertraukos „Kruoja“ atliko nemažai keitimų ir neilgai trukus išsiveržė į priekį – po puikaus perdavimo vienas prieš vartininką iššoko Robertas Vėževičius, kuriam „Daugavos“ vartų sargas nesugebėjo nieko priešpastatyti – 1:0!

Per likusį laiką rezultatas nepasikeitė. Šioje akistatoje svečiai nesukūrė nei vienos idealios progos įvarčiui pasiekti, tačiau ir „Kruojos“ puolimas nesublizgėjo. Po šios dvikovos su „Kruoja“ atsisveikino keletas peržiūroje dalyvaujančių futbolininkų. Sudėties komplektacija ir toliau aktyviai tęsiasi.

Kitas rungtynes „Kruoja“ jau šį penktadienį Tauragėje žais su „Tauru“. Pradžia – 13 val. Įėjimas nemokamas!

„Kruoja“ 1:0 (0:0) Daugpilio „Daugava“

Įvarčiai: R.Vėževičius 55’

„Kruoja“: M.Matuzas, D.Strockis, E.Pilypas, A.Skroblas, peržiūroje dalyvaujantis futbolininkas (peržiūroje d.f.), A.Arlauskas (V.Bedoidze), N.Mačiulis, T.Eliošius (D.Jankauskas), T.Bobbas (T.Birškys), R.Vėževičius (N.Astrauskas), R.Beniušis (peržiūroje d.f.)